Royal AK feminizované semienka 5 ks Royal Queen Seeds

Cena
19,40 €

Výrobca
Royal Queen seeds

Kód produktu
8565

ks

Semená feminizovanej odrody konope s génmi populárneho kmeňa známeho aj ako AK-47. Ide o veľmi silný kmeň konope, ktorý vyniká korenistou vôňou a náznakmi borovicového ihličia. viac

Opis feminizovaných semien Royal AK je prebratý od výrobca Royal Queen Seeds. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely

Feminizované konopné semená Royal AK od Royal Queen Seeds

Royal AK je rastlina, ktorá sa ľahko pestuje, vďaka čomu je značne obľúbená. Inak je známa ako AK47, a ostatné spoločnosti sa ju snažia rôznymi krížencami napodobniť. Kalashnikova je kríženec konope AK a White Widow. Ponúka neuveriteľne čistý účinok a súčasne trvalý účinok indicy.

Odroda Royal AK je známa svojimi rastovými vlastnosťami, ako je rýchly rast bočných vetiev alebo krátky čas kvitnutia, ktorý spravidla nepresahuje 9 týždňov. Výška tejto odrody je priemerná a zvyčajne nedosahuje viac ako 2 metre. Je to prevažne sativa, ktorá rastie skôr ako indica. Je známa neuveriteľne silnou arómou. Vôňa je zmesou bobuľového ovocia a motorovej nafty. Je známa pomerne konštantným, veľkým výnosom.

Podrobnosti o odrode konope Royal AK

THC: 19 %

CBD: nízky

Výnos v interiéri: 525 - 575 gr/m2

Výnos vonku: 600 - 650 gr/rastlina

Indoor výška: 80 - 140 cm

Outdoor výška: 130 - 170 cm

Kvitnutie: 8 - 9 týždňov

Mesiac zberu: Začiatok októbra

Genetika: Columbian, Mexican, Thai & Afghan

Typ: Sativa 60% Indica 40%

Vôňa: Borovicová, Ovocná, Skunková, Zemitá

Konopné terpény v rastline Royal AK

Myrcen - najčastejšie sa vyskytujúci terpén v rastlinách. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s nádychom pižma. Nachádza sa najmä v citrónovej tráve, tymiáne alebo vavríne. Myrcen je koncentrovaný najmä v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové vlastnosti.

Karyofylén - má typickú korenistú vôňu s drevitými tónmi. Vďaka tomu je veľmi svieža. Má protizápalové účinky, a preto je skvelým pomocníkom pri liečbe zápalov horných a dolných dýchacích ciest.

Parametre

Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp sativa, indika
Obsah THC stredny (10-15%)
Umiestnenie vo vnútri, venku
Genetika Ruderalis