Power Plant a Jack Herer sú dve odlišné genetiky konope s odlišnými vlastnosťami a účinkami.

Power Plant je známa svojou vysokou produktivitou a krátkou dobou kvitnutia, vďaka čomu je obľúbenou voľbou medzi pestovateľmi, ktorí hľadajú vysoké výnosy a rýchly rast. Táto odroda je zvyčajne stredne vysoká a vytvára púčiky s hustou živicou. Pokiaľ ide o účinky, Power Plant často ponúka jasný a euforický duševný stav, vďaka čomu je vhodná pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú kreativitu a energiu.

Jack Herer je zasa známy svojou silnou genetikou s vysokým obsahom terpénov, vďaka čomu patrí medzi najviac aromatické odrody. Táto odroda býva stredne vysoká a vytvára púčiky s tradičným vzhľadom a výraznou vôňou a chuťou. Jack Herer je obľúbený pre svoje euforické a povzbudzujúce účinky, ktoré môžu podporiť kreativitu a zlepšiť náladu.

Obe tieto genetiky majú svoje vlastné vlastnosti a účinky, ktoré môžu osloviť rôzne typy pestovateľov a spotrebiteľov. Rozdiely v produktivite, aróme a účinkoch umožňujú pestovateľom a spotrebiteľom vybrať si medzi nimi podľa svojich preferencií.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet SeedsJack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Skladom
25,50 €
Verzia feminizované
Genotyp sativa
Genetika Jack Herer, AK47
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herer x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…
Rýchle info
Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet SeedsJack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Skladom
41,80 €
Verzia feminizované
Genotyp sativa
Genetika Jack Herer, AK47
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herero x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…