Purple Kush je odroda s dominanciou indiky, ktorá je známa svojimi silnými telesnými účinkami. Táto odroda navodzuje hlbokú relaxáciu a často sa používa na úľavu od bolesti, stresu a nespavosti. Vyznačuje sa tiež fialovými kvetmi, podľa ktorých dostala svoj názov. Purple Kush má tendenciu pôsobiť výrazne telesne a sedatívne.

Blueberry je ďalšia odroda s dominanciou indiky, ktorá je známa svojou sladkou a ovocnou chuťou, ktorá pripomína pomaranče a čučoriedky. Táto odroda má tendenciu navodzovať uvoľnenie a môže byť užitočná pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú úľavu od bolesti a stresu. Čučoriedka je cenená pre svoju lahodnú chuť a vôňu.

Rozdiely medzi týmito dvoma odrodami spočívajú v chuti, účinkoch a vzhľade kvetov. Purple Kush je známy svojimi fialovými kvetmi a silnými účinkami na telo, zatiaľ čo Blueberry má sladkú ovocnú chuť a relaxačné účinky. Výber medzi týmito dvoma druhmi závisí od vašich preferencií chuti a typu účinkov, ktoré hľadáte.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Blueberry - feminizované semienka 5 ks SeedsmanBlueberry - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Blueberry - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Skladom
35,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Feminizované semená Blueberry od seedbanky Seedsman sú prevažne genotyp indika. História tejto odrody siaha až do konca 70. rokov 20.…