Purple Kush je odroda s dominanciou indiky, ktorá je známa svojimi silnými telesnými účinkami. Táto odroda má tendenciu navodzovať hlbokú relaxáciu a môže byť užitočná pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú úľavu od bolesti, stresu a nespavosti. Je charakteristická svojimi fialovými kvetmi, ktoré jej dali názov.

Bubba Kush je tiež odroda s dominanciou indica, ktorá je známa svojimi telesnými účinkami a relaxáciou. Má sladkú a korenistú chuť a často sa používa na zmiernenie bolesti a úzkosti. Bubba Kush je známa svojím silným telesným sedením, ktoré môže viesť k pocitu "gaučového zámku", kedy máte tendenciu zostať na gauči.

Rozdiely medzi týmito dvoma odrodami spočívajú v chuti, účinkoch a vzhľade kvetov. Purple Kush je známy svojimi fialovými kvetmi a silnými účinkami na telo, zatiaľ čo Bubba Kush má sladkú, korenistú chuť a tiež silné účinky na telo, ktoré môžu byť veľmi sedatívne. Výber medzi týmito dvoma druhmi závisí od vašich preferencií chuti a typu účinkov, ktoré hľadáte.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
B-45 by BOOBA - feminizované semená 5ks, Silent SeedsB-45 by BOOBA - feminizované semená 5ks, Silent Seeds

B-45 by BOOBA - feminizované semená 5ks, Silent Seeds

Do 5 dní
58,50 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
B-45 by Booba je indika-dominantný THC monštrum obsahujúci exotické terpény a viac ako 30% THC, čo z neho robí jeden z najpredávanejších…