Hľadáte najlepšie a najstabilnejšie samonakvétacie semená konope? Samokvitnúce alebo autoflowering semená konope boli odborne vyšľachtené tak, aby kvitli bez ohľadu na svetelný cyklus. Samonakvitacie rastliny konope kvitnú kratšiu dobu a dajú sa zberať niekoľkokrát za sezónu. Samokvitnúce semená konope sa vyvinú v rastliny, ktoré automaticky kvitnú, čo uľahčuje ich pestovanie a je pre začiatočníkov priateľskejší.

Samokvitnúce semená si vyslúžila povesť jedného z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov pestovania konope. Autoflowering semená možno ľahko pestovať vo vnútri, v skleníku alebo vonku. Najlepšie samonakvétacie semená produkujú konope na rovnakej úrovni kvality ako najlepšie feminizované fotoperiodické semená. Indoor sú autokvety pripravené na zber približne 10–11 týždňov po vyklíčení. Vonku obvykle zrejú o pár týždňov dlhšie.

Samokvitnúce rastliny konope rastú v mierne odlišnom životnom cykle ako tradičné fotoperiodické odrody. Na začatie kvitnutia nie je potrebné skrátiť dennú dobu osvetlenia na 12 hodín. Pri pestovaní samonakvétacích semien kvitnutie prebieha automaticky, odtiaľ názov „auto“.

Vždy si overte platné právne predpisy svojej krajiny. Predajca neručí za neodbornú manipuláciu a kultiváciu.

Rýchle info
Budha Seeds AutoMix 10ks autoflowering semen BSBudha Seeds AutoMix 10ks autoflowering semen BS

Budha Seeds AutoMix 10ks autoflowering semen BS

Skladom
32,10 €
Typ kvitnutia samonakvétací
Genotyp fifty-fifty
Umiestnenie venku
V tejto zmesi je zastúpený každý z našich samonakvétacích strain, White Dwarf, Red Dwarf, Deimos a Syrup po jednom kuse plus ďalších šesť…
Rýchle info
White Dwarf – autoflower semena Budha SeedsWhite Dwarf – autoflower semena Budha Seeds

White Dwarf – autoflower semena Budha Seeds

Skladom
6 €
Typ kvitnutia samonakvétací
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri, venku
Kombinácia dvoch dobrých indikátory - samonakvétací White Dwarf od Buddha seeds. Semienka ako kusovky po jednom, 3 a 5 kusoch ..
Rýchle info
Red Dwarf -  autoflower semena Budha SeedsRed Dwarf -  autoflower semena Budha Seeds

Red Dwarf - autoflower semena Budha Seeds

Skladom
5,20 €
Typ kvitnutia samonakvétací
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri, venku
Kusovky - Red Dwarf konopné semienka od Buddha Seeds v balení 1, 3 a 5 semien ... Malá a rýchla indika ...