Pre pestovateľov, ktorí chcú mať kontrolu nad výškou svojich rastlín, ponúkame špeciálny výber semien konope, ktoré umožňujú rast rastliny do požadovanej výšky. Ponúkame feminizované, bežné, samonakvétacie, CBD a rýchlo rastúce varianty semien od svetoznámych semenných bánk. Garantujeme, že všetky naše semená sú čerstvé a pripravené na rast. Vďaka nášmu širokému výberu, ktorý zahŕňa stovky semien na sklade, môžete semená ľahko filtrovať podľa genotypu, počtu semien v balíčku, obsahu účinných látok a ďalších kritérií. Naše semená stredného vzrastu sú ideálne pre pestovateľov, ktorí hľadajú rastliny, ktoré sa ľahko používajú a sú vhodné do rôznych pestovateľských prostredí.

Radi by sme upozornili, že pestovanie konope s obsahom THC nad 1 % je v Českej republike bez príslušného povolenia zakázané. Vždy sa informujte o platnej legislatíve vo vašej krajine a starostlivo ju dodržiavajte. Za neodborné zaobchádzanie a pestovanie nenesieme zodpovednosť.

Rýchle info
Auto Gorilla Glue - autoflowering semená 10 ks CannapioAuto Gorilla Glue - autoflowering semená 10 ks Cannapio

Auto Gorilla Glue - autoflowering semená 10 ks Cannapio

Skladom
38,70 €
Typ kvitnutia samonakvétací
Genotyp fifty-fifty
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Auto Gorilla Glue, to je rýchly a lepkavý kmeň, aký ste ešte nevideli. Gorilla Glue získal svoje meno podľa svojej úplnej lepivosti, ktorá…