Skunk je odroda s dominanciou indica, ktorá pochádza z USA. Tento kmeň je známy svojimi silnými účinkami na telo a myseľ, vďaka čomu je obľúbený medzi rekreačnými aj liečebnými používateľmi. Skunk dokáže navodiť pocity eufórie, zvýšenej kreativity a uvoľnenia. Má tiež charakteristickú arómu skunku, ktorá môže byť intenzívna a sladká.

Blue Cheese je hybridná odroda, ktorá vznikla skrížením odrôd Blueberry a Cheese. Táto odroda pochádza z Európy a je známa svojimi relaxačnými účinkami na telo. Blue Cheese môže navodiť pocit eufórie, fyzického uvoľnenia a pokoja. Má charakteristickú ovocnú a syrovú arómu, ktorá môže byť intenzívna a jedinečná.

Rozdiel medzi Skunkom a Blue Cheese spočíva v účinkoch a chuti. Skunk má skunkovú arómu a môže mať viac stimulačné účinky, zatiaľ čo Blue Cheese kombinuje ovocnú a syrovú arómu s relaxačnými účinkami. Obe odrody sú obľúbené a majú svoje vlastné charakteristiky.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info -9%
Big Bud - 3 ks feminizované semená Sensi SeedsBig Bud - 3 ks feminizované semená Sensi Seeds

Big Bud - 3 ks feminizované semená Sensi Seeds

Skladom
39,10 € 43,10 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie venku
Model Big Bud je známy hlavne ohromujúcimi výnosmi. Dominuje v ňom rodokmeň Indica, ktorý bol starostlivo a rafinovane vylepšovaný po mnoho…