Skunk je odroda s dominanciou indica, ktorá pochádza z USA. Tento kmeň je známy svojimi silnými účinkami na telo a myseľ, vďaka čomu je obľúbený medzi rekreačnými aj liečebnými používateľmi. Skunk dokáže navodiť pocity eufórie, zvýšenej kreativity a uvoľnenia. Má tiež charakteristickú arómu skunku, ktorá môže byť intenzívna a sladká.

White Widow je hybridná odroda, ktorá pochádza z Holandska. Táto odroda je známa svojimi silnými a vyváženými účinkami, vďaka čomu je vhodná na rekreačné a medicínske použitie. White Widow má tendenciu navodzovať pocit eufórie, zvýšenej energie a kreativity, ako aj fyzickej relaxácie. Má charakteristickú kvetinovú vôňu s ľahkými drevitými tónmi.

Rozdiel medzi Skunkom a White Widow spočíva v účinkoch a chuti. Skunk má skunkovú arómu a môže mať viac stimulačné účinky, zatiaľ čo White Widow má kvetinovú arómu a spája eufóriu s fyzickou relaxáciou. Obe odrody sú obľúbené a majú svoje miesto v konopnej komunite.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Big Bud - 3 ks feminizované semená Sensi SeedsBig Bud - 3 ks feminizované semená Sensi Seeds

Big Bud - 3 ks feminizované semená Sensi Seeds

Skladom
58,60 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie venku
Model Big Bud je známy hlavne ohromujúcimi výnosmi. Dominuje v ňom rodokmeň Indica, ktorý bol starostlivo a rafinovane vylepšovaný po mnoho…