Zkittlez je známy svojím sladkým ovocným profilom, ktorý pripomína chuť a vôňu ovocia, najmä Skittles. Táto odroda má tendenciu dominovať indica a ponúka uvoľňujúce účinky na telo, takže je vhodná pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú úľavu od bolesti, stresu a nespavosti. Zkittlez je cenená pre svoju lahodnú chuť a vôňu.

Northern Lights je odroda s dominanciou indiky, ktorá je známa svojimi silnými telesnými účinkami. Táto odroda je obľúbená pre svoju schopnosť potláčať bolesť, stres a nespavosť. Má typicky sladkú a korenistú chuť, hoci chuťový profil môže mať odchýlky v závislosti od fenotypu.

Rozdiely medzi týmito dvoma odrodami spočívajú v chuti, účinkoch a genetickom pôvode. Zkittlez má sladký ovocný profil s telesnými účinkami, zatiaľ čo Northern Lights je známa silnými telesnými účinkami a sladkou korenistou chuťou. Výber medzi týmito dvoma odrodami závisí od vašich preferencií chuti a typu účinkov, ktoré hľadáte.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info Akcia
Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi SeedsShiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Do 5 dní
48,70 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri
Najsilnejší model z genotypov Skunk s úžasným výnosom, aký ste kedy videli, bol pomenovaný na počesť hinduistického boha Shiva - pána…