Auto Banana OG Kush - autoflowering semená 5 ks Cannapio

Rýchle kvitnutie
23 bodov do vernostného systému
Cena
23,60 €

Výrobca
Cannapio

Kód produktu
8597

Skladom
ks

Auto Banana OG Kush je jedna z najsilnejších a najproduktívnejších samonakvétacích odrôd na Zemi s terpénovým profilom po sladkých banánoch a vysokým obsahom THC.
Genetika patrí medzi konopnú rodinu USA special. viac

Opis feminizovaných semien Auto Banana OG Kush je prebratý od výrobca Cannapio. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely

Auto Banana OG Kush - samonakvétacie semená konope Cannapio

Auto Banana OG Kush je perfektná odroda pre všetkých milovníkov , ktorí hľadajú bezkonkurenčný a rýchlu dobu kvetu. Ide o jednu z a samonakvétacích odrôd na Zemi.

Presne ako jej názov napovedá má táto odroda sladký, ovocný terpénový profil s vôňou prezretých banánov. Odroda vytvára veľké, bacuľaté palice v rekordnom čase. Jedná sa o samonakvétaciu verziu genetiky Banana OG Kush, ktorá je charakteristická svojou vôňou, výnosom a vysokým obsahom THC. Odroda je to indika dominantná a prispel kríženec . Výsledná genetika sa môže pochváliť až 22% obsahom THC, ktorým hravo prekoná aj kadejakú fotoperiodickú odrodu.

Auto Banana OG Kush je zrelá už za 9 – 10 týždňov. Indoor produkuje výnos až 450 g/m² a dorastá maximálne do 100 cm. Vonku rastliny dosahujú výšku 120 cm a produkujú zber 175 g na rastlinu.

Detaily odrody Auto Banana OG Kush

Genotyp: 70 % indica, 20 % sativa a 10 % ruderalis

Genetika: Banana OG Kush X Auto Girl Scout Cookies

Dĺžka životného cyklu: 9 - 10 týdnů

Doba kvetu: 7 - 8 týdnů

Výnos indoor: 375 - 450 g/m²

Výnos outdoor: 90 - 175 g/rastlina

Výška indoor: 70 - 100 cm

Výška outdoor: 80 - 120 cm

THC: 22 %

 

Terpény obsiahnuté v rastline konope Auto Banana OG Kush

Limonén - Limonén je jeden z najrozšírenejších terpénov. Vďaka citrusovej aróme a protizápalovým účinkom sa používa ako podporná liečba pri ťažkostiach s dýchaním.

Myrcen - Najbežnejší terpén, ktorý v rastlinách konope môžeme objaviť. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s náznakom pižma. Myrcen je sústredený predovšetkým v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové účinky.

Karyofylén - Pre karyofylén je typická korenistá vôňa s drevitými tónmi. Vďaka tomu tak pôsobí veľmi sviežo. Disponuje protizápalovými účinkami a je tak veľkým pomocníkom pri liečbe zápalov horných a dolných dýchacích ciest.

 

 

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp indika
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Výška malá (do 1 m)
Náročnosť malá náročnost
Terpény karyofylen, limonen, myrcen
Genetika OG Kush, Banana
Batch Auto Banana OG Kush, 05/2023