Auto Blueberry - 5 semínka autoflower Fair Seeds

Cena
15,10 €

Výrobca
Fair Seeds

Kód produktu
5875

Skladom
ks

Fair Seeds Auto Blueberry je dobrá voľba pre všetkých začínajúcich pestovateľov a milovníkov autofloweringových odrôd. viac


Popis tovaru je prejatý od oficiálneho výrobcu danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely. ( viac )Autoflower BlueBerry


BlueBerry je vhodná predovšetkým dovnútra a von, ale v skleníku sa vám tiež pekne predvedie. Pri pestovaní vo vnútri je nutné svietiť minimálne 16 hodín. Auto Blueberry má rada dlhé dni a slnečné a teplé miesta.


Samonakvitacie odrody môžete vysádzať a žať 2-3 x do roka v závislosti od klimatických podmienok, kde žijete. Rastliny nepotrebujú veľa priestoru, takže sa veľmi dobre hodia na pestovanie v hydroponických systémoch s väčším počtom rastlín.


Auto Blueberry nie je náročná na starostlivosť, nepotrebuje veľa živín a nemá problém s teplotnými výkyvmi. Typická je pre nich modrá až fialová farba. Sfarbenie je výraznejšie vonku, pri kolísaní teplôt vo dne a noci.


Fair Seeds Auto Blueberry je dobrá voľba pre všetkých začínajúcich pestovateľov a milovníkov autofloweringových odrôd.Typ : Indica x Sativa x Ruderalis.


Genetika : Blueberry x Ruderalis.


Dĺžka kvetu : 6-7 týždňov.


Výška rastliny : 50-60cm.


Výnos : 25-30 gramov z rastliny.

Parametre

Balenie 5 semien
Terpény geraniol, ocimen