Auto Gorilla Glue - autoflowering semená 3 ks Cannapio

Rýchle kvitnutie
Cena
16,60 €

Výrobca
Cannapio

Kód produktu
8579

Skladom
ks

Auto Gorilla Glue, to je rýchly a lepkavý kmeň, aký ste ešte nevideli.
Gorilla Glue získal svoje meno podľa svojej úplnej lepivosti, ktorá prilepí čokoľvek, čo príde do kontaktu s jeho mimoriadne lepkavými palicami. viac

Opis feminizovaných semien Auto Gorilla Glue je prebratý od výrobca Cannapio. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely

Auto Gorilla Glue - samonakvétacie semená konope Cannapio

Auto Gorilla Glue kombinuje americkú genetiku od Chem Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel do samonakvétacej klasiky.

Názov hovorí sám o sebe ("Glue" znamená v preklade z angličtiny "lepidlo"). Najlepivejšie v hre! Toľko živice, že vám doslova zlepia prsty k sebe. „Lepidlo“ pochádza z takého veľkého množstva živice, ktorá zlepí všetko čoho sa dotkne. Genetika tvorí krovitú, vysoko výnosnú rastlinu, ktorá potrebuje asi 10 týždňov, aby odmenila veľkými, hustými, lepkavými palicami nabité vytekajúcimi trichómami, ktoré vyžarujú vôňu kyslých citrusov, borovice a nafty.

Rastliny sú nenáročné a jej zapôsobí aj na tých najskúsenejších znalcov konope.

Rastliny sú zrelé iba za 70 dní. Super husté palice s tučnými kalichmi zaliatymi živicou.

Pokiaľ sa vám páčila pôvodná genetika Gorilla Glue, potom sa vám bude páčiť rýchlosť, jednoduchosť a účinnosť automatickej verzie. Najšťavnatejšia genetika západného pobrežia USA bola úspešne hybridizovaná a vyladená tak, aby vytvorila poriadny samonakvétací kmeň. Rastliny Auto Gorilla Glue obsahujú až 20% obsahu THC a minimálny obsah CBD.

Auto Gorilla Glue: Chem's Sister x Sour Dubb x Chocolate Diesel x Ruderalis

Indoor vyrastá Auto Gorilla Glue do výšky medzi 60 – 120 cm. Sú možné výdatnosti až 400 g/m². Auto Gorilla Glue je navyše veľmi jednoduchá odroda, ktorá je nenáročná na údržbu a ideálne sa hodí pre metódu SOG. Len za 10 - 12 týždňov sú palice na rastline zrelé.

Outdoor v teplejšom podnebí môže rastlina Auto Gorilla Glue dorásť až do výšky 140 cm s možnými výnosmi 120-170 g/rastlinu. Autoflowering odrody umožňujú viac zberov do roka. Veľké nádoby, dobré slnečné svetlo a kvalitná pôda sú všetko, čo rastlina potrebuje, aby sa jej vonku darilo.

 

Detail odrody Auto Gorilla Glue Cannapio Feminized Autoflowering

Genotyp:  65% Sativa / 35% Indika

Genetika: Chem’s Sister x Sour Dubb x Chocolate Diesel x Ruderalis

Dĺžka životného cyklu: 10 - 12 týdnů

Doba kvetu: 6 - 8 týdnů

Výnos indoor:  325 - 400 g/m²

Výnos outdoor: 120 - 170 g/rostlina

Výška indoor: 60 - 120 cm

Výška outdoor: 60 - 140 cm

THC: 20 %

 

Terpény obsiahnuté v rastline konope odrody Auto Gorilla Glue

Karyofylen - Pre karyofylén je typická korenistá vôňa s drevitými tónmi. Vďaka tomu tak pôsobí veľmi sviežo. Disponuje protizápalovými účinkami a je tak veľkým pomocníkom pri liečbe zápalov horných a dolných dýchacích ciest.

Myrcen - najčastejšie sa vyskytujúci terpén v rastlinách. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s nádychom pižma. Nachádza sa najmä v citrónovej tráve, tymiáne alebo vavríne. Myrcen je koncentrovaný najmä v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové vlastnosti.

Limonen - Limonén je jeden z najrozšírenejších terpénov. Vďaka citrusovej aróme a protizápalovým účinkom sa používa ako podporná liečba pri ťažkostiach s dýchaním.

 

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Výška malá (do 1 m)
Náročnosť malá náročnost
Genetika Gorilla Glue, Gorilla
Batch Auto Gorilla Glue, 05/2023