Blue Sunset Sherbert - feminizované semienka 3ks Barney´s Farm

Akcia
22 bodov do vernostného systému
Cena
22,40 €

Výrobca
Barney's Farm

Kód produktu
7871

Skladom
ks

Semená Blue Sunset Sherbert feminized - jedná sa o hybridný kmeň (65% sativa, 35% indika), ktorý vznikol skrížením Sunset Sherbet s kmeňom Purple Punch. viac


Popis feminizovaných semienok Blue Sunset Sherber je prejatý od oficiálneho výrobcu Barney's Farm. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely.
Blue Sunset Sherbert feminized semená marihuany od Barney's Farm


Táto feminizovaná odroda je vhodná na vnútorné i vonkajšie pestovanie. Pre rastliny je typické jesenné zafarbenie listov. V interiéri môžu dorásť až 80 cm, pri vonkajšom pestovaní dosahujú výšku 150 - 200 cm.


V interiéri môžete očakávať vysoké výnosy – 650 – 700 gr/m2 za 59 – 63 dní kvitnutia. V exteriéri sú výnosy cca 1000 gr/rastlinu.


Na zber sú rastliny pripravené v októbri . Rastliny sú sfarbené do exotických farieb s odtieňmi fialovej, modrej, červenej a oranžovej.


Táto odroda je vhodná pre začínajúcich pestovateľov.Genotyp : 65% sativa, 35% indika


Genetika : Sunset Sherbet x Purple Punch


Optimálny výnos/indoor : 650 - 700 gr/m2Terpeny obsiahnuté v Blue Sunset Sherbert


Optimálny výnos/outdoor: cca 1000 gr/rastlinu


Výška indoor : 80 cm


Výška outdoor : 150 - 200 cm


Doba kvetu : 59 - 63 dní


Úroda vonku : Október


Obsah THC : 28%Terpény obsiahnuté v Blue Sunset Sherbert


humulén Humulen - Má výraznú zemitú arómu s tónmi korenia. Pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky býva využívaný pri inhalácii horných aj dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia aj ľudia trpiaci častými zápalmi dutín, priedušiek či nosohltana.


terpinolén Terpinolén - Je využívaný na celkové upokojenie nervovej sústavy. Dokáže pomôcť s nadmernou psychickou záťažou a úzkosťami. Zlepšuje kvalitu spánku a zabraňuje vzniku nespavosti.


limonén Limonén - Pre tento terpén je typická svieža citrusová aróma. Používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má protizápalové účinky.


karyofylén Karyofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.


ukazovateľ thc

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Náročnosť malá
Terpény terpinolen
Genetika Sunset Sherbet