Bubba Kush - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Cena
21,60 €

Výrobca
Seedsman

Kód produktu
7931

Skladom
ks

Feminizované semená marihuany odrody Bubba Kush vznikli spojením odrôd Bubba Kush z polovice 90. rokov. Podľa dostupných správ vnikol tento strain práve až v roku 1996. Bubba Kush od výrobcu Seedman je tak pravdepodobne najpodobnejšia verzia odrody, akú jej tvorca zamýšľal. viac

Bubba Kush - feminizované semená marihuany od seedbanky Seedsman


Feminized semená marihuany vznikla krížením dvoch pôvodných variet kmeňa , a to Pre-'98 Bubba Kush a Pre-'98 Bubba Kush.
Tento kmeň patrí stále medzi najobľúbenejšie strainy v USA. V jeho genotype dominuje Indika. Rastliny sú objemné s veľkými listami. Majú jedinečnú štruktúru kvetov v dúhových odtieňoch.

Femina odroda Bubba Kush je vhodná pre všetky pestovateľské médiá.

Rastliny môžu byť umiestnené ako vo vnútornom, tak aj vo vonkajšom prostredí. Dĺžka kvetu je 9 týždňov.

Detaily odrody Bubba Kush

Genotyp: dominantná indika

Genetika: Pre-'98 Bubba Kush a Pre-'98 Bubba Kush

Výnos indoor: 500 g/m²

Výnos outdoor: 600 - 800 g/rastlina

Výška: cca 200 cm

Doba kvetu: 60 - 65 dní

Mesiac zberu: polovica októbra

THC: 15 – 20 %


Terpény obsiahnuté v rastline konope odrody Bubba Kush

myrcenMyrcen - Radí sa medzi najbežnejšie terpény, ktoré môžeme v rastlinách konope nájsť. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho aj v citrónovej tráve, tymiáne či bobkovom liste a chmeli. V rastline marihuany sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

karyofylenKaryofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Hodí sa pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Jeho analgetické účinky by mohli pomôcť so zmierňovaním rôznych druhov bolestí.

humulenHumulén - Pre humulén je typická zemitá, štipľavá aróma s tónmi korenia. Má antibakteriálne a protizápalové účinky. Býva využívaný pri inhalácii liečebných pár na uvoľnenie horných a dolných dýchacích ciest. Prispieva k liečbe astmy, alergií, zápalu dutín alebo priedušiek.

Bubba Kush - ukazatel THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Náročnosť stredná
Terpény karyofylen, humulen, myrcen
Genetika Bubba Kush