Californian Orange - feminizované semienka 3 ks Dutch Passion

Cena
18,70 €

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
7879

Skladom
ks

Californian Orange je hybridný kmeň marihuany, ktorého história siaha najmenej do roku 1980. Jedná sa o hybrid 50% sativa, 50% indika. Californian Orange sú feminizované semená. viac

Popis feminizovaných semien Californian Orange je prejatý od oficiálneho výrobcu Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely.

Californian Orange značky Dutch Passion

Californian Orange je stará dobrá "old school" klasika Dutch passion od roku 1980. Je to hybrid fift/fift s genetikou z výnimočného kalifornského kmeňa. Táto feminizovaná odroda siaha až do éry hippies a dodnes patrí medzi tie najvyhľadávanejšie.

Z feminized semien vyrastá silná a stabilná rastlina, ktorá dosahuje výšku 1,2 až 2 metra s produkciou okolo 400g/m². Je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie pestovanie.

Sú to kvalitné semienka marihuany s vysokým obsahom THC .

Genotyp: 50 % satíva/50 % indika

Genetika : Original Californian Orange

Doba kvetu: 9 10 týždňov

Výnos: 350 400 g/m²

Výška: 1,2 2 m

THC: 17%

Terpény obsiahnuté v Californian Orange

limonén Limonén - Pre tento terpén je typická svieža citrusová aróma. Používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má protizápalové účinky.

myrcen Myrcen - Jeden z najbežnejších terpénov vyskytujúcich sa v konope. Má zemitú vôňu. Môžete v ňom cítiť aj korenistú arómu klinčekov. Tento terpén je koncentrovaný najmä v kvetoch rastliny.

karyofylén Karyofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.

ukáuatel THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Náročnosť stredná
Terpény limonen
Genetika Californian