Delahaze - feminizované semená 5 ks Paradise Seeds

Akcia
47 bodov do vernostného systému
Cena
47,60 €

Výrobca
Paradise Seeds

Kód produktu
834

Skladom
ks

Delahaze je vynikajúca odroda - veľmi silná, s vysokými výnosmi a rýchlym nástupom kvitnutia s možnosťou zberu po 9. týždni.  viac


Opis tovaru je prevzatý od oficiálneho výrobcu danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne pre zberateľské účely. ( Viac )Delahaze od Paradise Seeds


Delahaze z dielne Paradise seeds v sebe nesie to najlepšie z Haze a v kategórii sativa je nositeľom množstva ocenení. Výsledkom dlhodobej šľachtitelskej práce je robustná rastlina prinášajúca vysokú úrodu. Ďalším benefitom je odolnosť voči plesniam. Tento sativa dominantný hybrid je pripravený na zber zhruba v 9. týždni.Typ: 70 % sativa/30 % indica


Zber indoor: 9 - 10 týždňov


Zber outdoor: začiatok novembra


Výnos indoor: 500 g/m2


Výnos outdoor: 1000 g/rastlina


THC: 18 % Report z rastu


V ponuke Paradise Seeds je Delahaze už od roku 2008. Vynikajúca 70 % sativa. Presný rodokmeň strainu Delahaze je tajomstvom, ktoré Paradise Seeds nikomu neprezradí. Môžeme predpokladať len významný podiel Haze v základe.


Delahaze je hybrid 70:30 sativa/indika. S obsahom THC aspoň 18 % patrí Delahaze k špičke. Paradise Seeds o Delahaze vyhlásila: "Strain je veľmi silný, dáva vysoké výnosy a je pripravený na zber približne v 9. týždni."


Hoci má hybridl veľmi dominantné rysy Haze, doba kvitnutia tomu nenasvedčuje. Na rodinu Haze je kratšia ako je bežné. To je najmä zásluhou cannabis indika v základe, ktorá je charakteristická práve opačnými vlastnosťami: krátka doba kvetu, vysoký výnos.


Podľa majiteľa a pestovateľa semien Paradise Seeds boli úsilím na tvorbe Delahaze dosiahnuté všetky vytýčené ciele Seedbanky. Hybrid prekvapuje hlavne masívnou úrodou, ktorá môže v indoor podmienkach dosiahnuť až pol kila na rastlinu. Vonku dosahuje výsledky nad kilogram najlepších púčikov. U nás by ale s veľkou pravdepodobnosťou vonku nerozkvitol, preto sa odporúča hlavne pre indoor a skleník, kde sa zbiera v novembri.


Prekvapujúce zistenie


Hoci ide o sativu, delahaze nerastie tak ako by sa od konope siateho dalo čakať. Môže dorásť od 65 do 100 cm. Pre indoor je teda ako stvorená. V priebehu niekoľkých týždňov sa začnú prejavovať znaky indiky a rastlina sa začne viac rozvetvovať. Zber je možný po 9 týždňoch. Pokrývkou živice sa môže s Delahaze porovnávať len máloktorá odroda! Delahaze je v optimálnych podmienkach dokonalou a na pestovanie nenáročnou "izbovou rastlinou".


Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa
Balenie 5 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie skleník
Výška malá (do 1 m)
Ocenenie Highlife Cup 1.Místo
Náročnosť stredná
Terpény limonen
Genetika California Lemon Skunk, Mango Haze