Desfrán - autoflower feminizované semienka 3 Ks Dutch Passion

48 bodov do vernostného systému
Cena
48,50 €

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
8280

ks

Desfrán je legendárna odroda v Južnej Amerike a niekoľkonásobný víťaz mnohých konopných pohárov. viac

Opis tovaru je prebratý od výrobca Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (

Desfrán autoflower feminizované semienka konope od Dutch Passion

S genetikou od legendárnej sativa z džungle Desfrán je to jedna z najlepších sativa auto rastlín, aké kedy Dutch Passion vyvinula. Auto Desfrán feminizované semienka majú zničujúcu silu, nie pre začiatočníkov alebo len tak pre kohokoľvek tesne pred spaním! Puky majú bohatú bielu živičnú polevu a tropické tchory arómu.

Ak vám nevadí 15-týždňový rastový cyklus a chcete dokonalý sativa zážitok, potom by mal byť Auto Desfrán vo vašej pestárne! Dosiahne výšku cez 100 cm.

Genetika autoflower feminizovaných semienok konope od Dutch Passion

Čistá sativa genetika z fotoperiódy Desfrán bola prevedená do samokvitnúceho formátu vďaka ruderalis/sativa genetike Auto Daiquiri Lime. Táto all-sativa hybridizácia zaisťuje zachovanie všetkých najlepších sativových vlastností. Silný vplyv sativa znamená, že tomuto automatu trvá neobvykle dlho, než vykvitne, až 15 týždňov od semena po zber. Znalci pestovateľov autoflowering však zistia, že pár týždňov navyše stoja za čakanie na výnimočne silnú kvalitu.

Genotyp: Väčšinou Sativa

Genetika: Desfrán x Auto Daiquiri Lime

Výška: 100 cm

Doba kvetu: 12-15 týždňov

Výnos: Vysoký

THC: 19% vysoký

terpén limonén Limonen - Terpén s charakteristickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa bežne nachádza, je ďalším členom rodiny terpénov konope. Limonén je silný antioxidant s protizápalovými a protivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri sprievodnej liečbe ochorení dýchacích ciest.

terpén karyofylén Karyofylén - Tento terpén prítomný v rastline marihuany pochádza zo sveta korenia, bylín a zeleniny. Charakterizuje ho korenistá aróma s drevitými tónmi. Popri protizápalových účinkoch typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti.

 Myrcen - Má protizápalové schopnosti. Mohol by tak byť nápomocným pri liečbe osteoartritídy, reumatizmu či iných zápalových kĺbových ochorení.

 Pinen - Má borovicovú arómu. Vhodný je vďaka svojim protizápalovým schopnostiam u astmatických pacientov. Pre astmatikov má účinok čerstvého vzduchu na dýchacie cesty.

ocimen Ocimen - Ocimen prispieva k liečbe kožných problémov. Má dobré protizápalové vlastnosti.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény karyofylen