Desfrán - feminizované semienka 3 Ks Dutch Passion

48 bodov do vernostného systému
Cena
48,20 € s DPH

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
8274

ks

Desfrán je legendárna odroda v Južnej Amerike a niekoľkonásobný víťaz mnohých konopných pohárov. viac

Opis tovaru je prebratý od výrobca Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (

Desfrán feminizované semienka konope od Dutch Passion

Jedná sa o legendárnu varietu známu v Južnej Amerike, ktorá získala množstvo ocenení na najrôznejších festivaloch.

Prvým projektom Dutch Passion s Albertom bolo predstaviť Desfrána v Európe. Počas vegetatívneho rastu potrebujú Desfránové semienka konope málo výživy. Rastie dobre v pôde, najmä s dostatkom koreňového priestoru, a rastie energicky aj inými metódami. Desfrán je 100% Sativa , takže môže vyrásť veľmi vysoko a vyvinúť dlhé vetvy, ktoré môžu behom okamihu ovládnuť vzdušný priestor / pestárne. Vo vegetatívnom raste môže stonka pri trení produkovať intenzívnu ovocnú arómu . Počas kvetu sa pretiahne a môže strojnásobiť svoju výšku. Desfrán je veľmi živičná odroda vhodná pre metódy pestovania SOG a SCROG a obvykle trvá 9-10 týždňov , kým vykvitne.

Túto odrodu konope pestujeme vo vnútri.

Má ovocnú vôňu podobnú hruške a zeleným jablkám, chuť pripomína hruškový karamel s tónmi hrozna a melónu.

Desfrán produkuje neobvykle husté a kompaktné kvety pre Sativa. Po usušení vyzerajú kvety ako glazované šišky . Včasný zber môže mať za následok veľmi cerebrálne a psychedelické vzrušenie , ale ak Desfrán zožnete neskoro, chutí sladšie a je skutočným ničiteľom.

Genetika feminizovaných semienok konope od Dutch Passion

Desfrán je výsledkom kríženia Destroyer s Destroyerom , pôvodne bola 3-cestným krížením mexickej Oaxacy , kolumbijského Punto Rojo a Mea Thai a do Dutch Passion sa dostala vďaka Albertovi z Argentíny. Alberto je majster pestovateľ, znalec konope a majiteľ Haze Magazine .

Genotyp: Sativa 100%

Genetika: Destroyer s Destroyerom

Výška : Vysoká

Doba kvetu: 9-10 týždňov

Výnos: Vysoký

THC: Vysoký

terpén limonén Limonen - Terpén s charakteristickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa bežne nachádza, je ďalším členom rodiny terpénov konope. Limonén je silný antioxidant s protizápalovými a protivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri sprievodnej liečbe ochorení dýchacích ciest.

terpén karyofylén Karyofylén - Tento terpén prítomný v rastline marihuany pochádza zo sveta korenia, bylín a zeleniny. Charakterizuje ho korenistá aróma s drevitými tónmi. Popri protizápalových účinkoch typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri
Výška veľká (nad 1,5 m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény karyofylen, limonen
Genetika Oaxcan sativa