Durban Dew - feminizované semienka 5 ks Dutch Passion

-34%
36 bodov do vernostného systému
Cena
36,10 €

Štandardná cena
54,90 €

Ušetríte
34% (18,80 €)

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
7946

Skladom
ks

Novinka roku 2022 - odolný hybrid s dominantným genotypom sativa. Tieto feminizované semená marihuany odrody Durban Dew vznikli spojením dvoch klasických, veľmi známych odrôd od Dutch Passion – Durban Poison a Frisian Dew. viac

Durban Dew od Dutch Passion

Feminizovaná odroda Durban Dew je výsledkom spojenia dvoch klasických odrôd konope - Durban Poison a Frisian Dew. Obe sú známe svojim jedinečným terpénovým profilom.

Semená marihuany odrody Durban Dew sú novinkou na rok 2022 od seedbanky Dutch Passion.

Odroda je vhodná na umiestnenie indoor, outdoor aj v skleníku. Bola vyšľachtená, aby zvláda náročné a meniace sa podmienky holandského počasia. Teda dážď či chlad rastline neublíži. Avšak pokiaľ je v takom počasí dlhodobo, môžu sa objaviť klasické problémy s plesňami. Avšak ide o veľmi všestrannú nenáročnú odrodu. V jej genotype dominuje sativa.

Rastliny konope rastú rýchlo a vytvárajú široké a silné vetvy, ktoré sa formujú do tvaru, pripomínajúce vianočný stromček. Dorastajú obvykle do výšky 2-4 metre a na zber sú pripravené po 8-9 týždňoch od prepnutia na kvet.

Odroda cannabis Durban Dew ponúka skvelé výnosy. Pri vnútornom umiestnení sa pohybujú okolo 450-550g/m2. U vonkajších rastlín nie je výnimka výnos 500-1000 gramov.

Ojedinele sa rastliny môžu sfarbiť do odtieňov ružovej a fialovej. Listy môžu byť tmavé s fialovými odtieňmi. Pokiaľ sú v noci nízke teploty, môžu listy zmeniť farbu až na čiernu.

Detaily odrody Durban Dew

Genotyp: prevátne sativa

Genetika: Durban Poison X Frisian Dew

Výnos indoor: 450-550g/m2

Výnos outdoor: 500-1000 g/rastlina

Doba kvetu: 8 až 9 týždňov

THC: Vysoký

Terpény obsiahnuté v rastlinách konope odrody Durban Dew

karyofylenKaryofylén - Je typický pre svoju korenistú vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.

pinenPinen - Patrí do skupiny najčastejšie sa vyskytujúcich terpénov. Má sviežu bylinnú vôňu. Prispieva k liečbe astmy alebo infekcii dýchacích ciest. Vďaka svojim protizápalovým schopnostiam je využívaný v aromaterapii.

humulenHumulen - Je pre neho typická zemitá, štipľavá aróma s tónmi korenia. Má antibakteriálne a protizápalové účinky. Býva využívaný pri inhalácii liečebných pár na uvoľnenie horných a dolných dýchacích ciest. Prispieva k liečbe astmy, alergií, zápalu dutín alebo priedušiek.

terpineolTerpineol - Prispieva k liečbe spánkových porúch a nespavosti, zmien nálad, depresie, úzkosti. Má veľmi dobré antibiotické a antioxidačné účinky.

limonenLimonén - Limonén má protizápalové účinky a používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa
Výnos vysoký
Umiestnenie skleník
Výška veľká (nad 1,5 m)
Náročnosť malá náročnost
Terpény humulen
Genetika Frisian Dew