Durban 10 ks štandardizované feminizované semená Sensi Seeds

Akcia
75 bodov do vernostného systému
Cena
75,60 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
6600

ks

Táto podsaditá subtropická sativa sa volá po meste v Južnej Afrike, kde dominovala marihuana pestovaná v okolitých kopcoch a pláňach. Genotyp je u miestnych obľúbený pre jednoliate kvetenstvo a výnos viac


Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)Durban štandard od Sensi Seeds


Táto podsaditá subtropická sativa sa volá po meste v Južnej Afrike, kde dominovala marihuana pestovaná v okolitých kopcoch a pláňach. Genotyp je u miestnych obľúbený pre jednoliate kvetenstvo a výnos.

Skutočnosť, že Durban je tiež v Afrike jedným z najvyťaženejším prístavov, len prispela k jeho expanzii do celého sveta. V jeho domovine má Durban povesť medzi pestovateľmi kvalitné rastliny s prvotriednymi výsledkami a masívnymi tvrdými palicami.

Fajčiari, ktorí kedy ochutnali Durban, si určite vybavia účinok Sativa, ktorý nie je s ničím porovnateľný. Hlava Vám vystrelí do oblakov a občas budete strácať pevnú pôdu pod nohami.

Durban od Sensi vykazuje všetky predchádzajúce charakteristiky a bonusom zvládne dokvitnúť aj v našich miernych oblastiach.

Aklimatizované model Durbanu, ktorý pre Vás pripravili je jednou z najčistejších Sativa, ktoré majú v ponuke a okrem iného sa správa inak než všetky bežné sativa bližšie rovníku.

Rastlina sa veľa konárov, je mohutná a dokáže dozrieť, aj keď sa práve leto nepodarí. Vyznačuje sa špecifickou citrónovo-anízovú vôňou. V krajine, kde sme vzali genetiku, sa model volá Durban Poison a je pestovaný pre svoj veľký potenciál.

Nie je celkom vhodný na fajčenie pre začiatočníkov, pretože je naozaj silný a účinný. Pozor na niektoré jedinca môže účinkovať až narkoticky.

Genetika: Sativa

Dĺžka kvetu: koniec septembra

Výnos: nad 400 g

Výška rastliny: 150 - 200 cm

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia regulárne
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Balenie 10 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos stredny
Umiestnenie venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť stredná
Terpény geraniol, ocimen
Genetika Afghani, Indian, Mexican