Early Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

28 bodov do vernostného systému
Cena
28,20 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
751

Skladom
ks

Pre vynikajúce výsledky a spoľahlivý výkon sa Early Skunk môže stať najuniverzálnejším kmeňom v zbierke Sensi Seed Bank Outdoor. viac


Opis tovaru je prebraný od výrobcu danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne pre zberateľské účely. (viac)Early Skunk femina od Sensi Seeds


Za vynikajúce výsledky a spoľahlivý výkon sa mohol Early Skunk kvalifikovať ako najlepší všestranný kmeň v Sensi Seed Bank z kolekcie Outdoor. Teraz je k dispozícii ako feminizovaná odroda, pestovateľ už nepotrebuje odstraňovať na začiatku kvitnutia samca.


Rovnako ako u originálu, aj feminizované semená Early Skunk produkujú takmer v každom prostredí pevné, rýchlo rastúce a úžasne vitálne rastliny s luxusnými ťažkými a matnými palicami.


Za svoju vitalitu vďačí rastlina génom Skunk # 1 a za vonkajšiu otužilosť starej Pearl. Turbo nabitý hybrid môže rásť v záhrade ako burina.


Early Skunk bol vytvorený pre odstránenie rizika vzniku plesní v daždivom počasí. Je ideálnym riešením pre pestovateľov v outdoor podmienkach. Je vhodný aj pre začiatočníkov. 


Vplyv materského Early Pearl umožňuje Early Skunk dokončiť kvet skôr než v prípade Skunk # 1. Výrazne zvyšuje odolnosť voči hubám a plesniam.


Spoľahlivý - nič nedokáže opísať model Early Skunk výstižnejšie. Vynikajúca indika pre outdoor.Typ: 35 % sativa 65 % indica


Doba kvitnutia: 55 - 65 dní

Parametre

Balenie 5 semien
Terpény karyofylen, myrcen, pinen