Early Skunk 10 ks štandardizované feminizované semená Sensi Seeds

Akcia Ocenená genetika
48 bodov do vernostného systému
Cena
48,70 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
6604

ks

Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)Early Skunk štandard od Sensi Seeds


Jeden z najlepších vonkajších modelov z kolekcie Sensi Seed vyhľadávaný pre výnos.

Early Skunk spojil vitalitu a energiu zo Skunk n. 1 a odolnosť typicky outdoorového modelu Early Pearl, takže ho možno pestovať s úspechom takmer kdekoľvek vonku, na záhrade alebo vo skledníku. Jedinou podmienkou je miesto s priamym slnečným svetlom.

Donedávna nebolo možné pestovať odrody Skunk vonku hlavne vďaka krátkym a daždivým rokom. Rastliny sú veľmi náchylné na plesne a polia nimi bola hromadne devastovaná. Jediným spôsobom, ako tomu predísť, bolo zožať rastliny ešte pred dozretím.

Early Skunk sme vyšľachtili špeciálne kvôli pestovateľom žijúcim v miernom klímy. Vďaka genetike Early Pearl je Early Skunk schopný dokvitnúť o niekoľko týždňov skôr ako Skunk n. 1 a je odolný proti plesniam a hubovým chorobám.

Tento vonkajší typ je vhodný pre začínajúcich pestovateľov, pretože je odolná a nenáročný na pestovanie. S feminizované variantom ešte bonusom neriskujete nechcené samčie rastliny.

Genetika z indica sa v Early Skunk prejavuje tvorbou pevných, živicou pokrytých palíc a výnosem.¨

Sativa spoznáte hlavne na účinku. Príjemné fajčenie, ktoré spočiatku nastupuje pomaly fyzicky aj psychicky, potom ale príde silná fyzická zkouřenost a mentálna odlet na zaujímavé miesta.

Genetika: Indica / Sativa

Dĺžka kvetu: október

Výnos: nad 500 g

Výška rastliny: 200 - 300 cm.


 

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia regulárne
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Balenie 10 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť stredná
Terpény humulen, karyofylen
Genetika Afghani, Thai