Freakshow - feminizovaná semena marihuany 10 ks Humboldt Seed Company

197 bodov do vernostného systému
Cena
197,70 €

Výrobca
Humboldt Seed Company

Kód produktu
8040

ks

Morfologicky jedinečný kmeň s dominantným sativou s listami podobnými papradi. Feminizované semená marihuany odrody Freakshow Vám prináša seedbanka Humboldt Seed Company. viac

Freakshow - feminizované semená marihuany od seedbanky Humboldt Seed Company

Táto pecka z roku 2019 produkovaná spoločnosťou Humboldt Seed Company je jedinečným výtvorom, ktorý je s láskou označovaný ako Cannabis Lusus Monstra (podľa syna rímskeho boha vína a božského šialenstva Dionýza).

Kalivornský šľachtiteľ Shapeshifter strávil niekoľko rokov vyberaním zvláštností odrôd. Výsledkom je jeden výtvor s úplne novou morfológiou a štruktúrou listov podobnou papradi.

Ide o 90% sativa-dominantný kmeň s vysokým výnosom. V indoor prostredí má dobu kvetu ccca 65 dní. V outdoore dozrieva v prvej polovici októbra.

Odroda nevyžaduje žiadnu špeciálnu techniku. Ťažšie môže byť iba narodenie pohlavia rastlín.

Hladina THC sa pohybuje okolo 18%.

Jedinečné semená konope odrody Freakshow sú skvelým doplnkom Vašej zbierky!

Zhrnutie informácií o odrode cannabis Freakshow

Genotyp: dominaktná sativa

Genetika: Secret Parentage, stabilný kmeň Bx4

Doba kvetu: 65 dní

Úroda outdoor: 1. polovica októbra

Obsah THC: 18%

Terpény obsiahnuté v rastline konope odrody Freakshow

myrcenMyrcen - Jeden z najbežnejších terpénov vyskytujúcich sa v konope. Má zemitú vôňu. Môžete v ňom cítiť aj korenistú arómu klinčekov. Tento terpén je koncentrovaný najmä v kvetoch rastliny.

pinenPinen Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa. Ponúka rad potenciálne terapeutických účinkov. Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici, pre ktorých je čerstvý vzduch balzamom na dýchacie cesty. A práve takýto účinok môže mať tento terpén. Zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom.

karyofylenKaryofylen - Má typickú korenistú vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.

ocimenOcimen - Vôňa a chuť ocimenu sú podmanivé, dosť sladké s jemnými kvetinovými podtónmi. Ako aj ďalšie terpény, aj ocimen sa môže pochváliť protizápalovou schopnosťou. Navrch však disponuje aj antimykotickým (protiplesňovým) efektom, a preto sa hojne využívaný pri liečbe infekcií.

Freakshow-Humbold-Seed-Company-obsah-THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Terpény karyofylen, limonen, myrcen, pinen