Hollands Hope - štandardizované semená 10 ks Dutch Passion

Rýchle kvitnutie
52 bodov do vernostného systému
Cena
52,10 € s DPH

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
6582

Skladom
ks

Hollands Hope je jednou z tradičných holandských vonkajších odrôd. Ide prevažne o indica s typickými účinkami pre tento taxón. viac


Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)Hollands Hope standard od Dutch Passion


Holland Hope je časom preverený vonkajšie strain, jeden uplně z prvých, ktorý sa od začiatku 80. rokov plne aklimatizovali a pestujú sa tu vonku.


Holland Hope je známy svojou odolnosťou voči plesniam, je to vytrvalá a spoľahlivá varieta, ktorú možno zberať koncom septembra alebo začiatkom októbra, zhruba po 8 týždňoch kvitnutia.


Jedná sa o kvalitný strain Indica, ktorý bol upravený tak, aby dokázal zniesť klímu Holandska, rastie dobre aj v iných klimatických podmienkach.


Rastliny sú typicky 1 - 2 metra vysoké, šúľky dosahujú dĺžku 50 cm a obsahujú malé lístky.


Účinky sú skutočne uzemňujúce stoned. Hollands Hope plodí 100 - 1000 g / rastlinu podľa podmienok rastu. Je však potrebné dávať pozor, aby sa nedostávalo príliš veľa živín, pretože by to mohlo vyvolať príliš veľký rast listov na úkor šúľkov.


Holland Hope patrí už dlhú dobu medzi spoľahlivé a produktívne strain, dym je vcelku sladká a efekt ťažký, ocenia ho rovnakou mierou rekreačné fajčiari, tak i užívatelia pre liečebné účinky.


Typ: Indica 100%


Výška: 1 - 2 m


Výnos: 100 - 1000 g / rastlina


Doba kvitnutia: 8 týždňov


Úroda: koniec septembra, začiatok októbra


THC: 14,5%

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp indika
Balenie 7 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC stredny (10-15%)
Výnos stredny
Umiestnenie venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť malá
Terpény karyofylen, myrcen
Genetika Ruderalis