Jamaican Pearl - 10 ks feminizovaná semená Sensi Seeds

51 bodov do vernostného systému
Cena
51,30 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
8908

Skladom
ks

Jamaican Pearl vo feminizované verzii z dielne Sensi Seeds. Veľký podiel sativa. viac

Popis semien marihuany Jamaican Pearl je prevzatý od oficiálneho výrobcu Sensi Seeds. Pri súčasných zákonoch Českej republiky má tento produkt obmedzené použitie a je určený len na zberateľské účely. (viac)


Feminizované semená marihuany Jamaican Pearl od Sensi Seeds

Feminizované semená marihuany Jamaican Pearl boli vyvinuté zo semien Early Pearl a Marley's Collie. Neobvyklá a originálna genetika jej dodala dokonalé vlastnosti a bezchybné znaky. Keďže ide o takmer čistú sativu, je tento kmeň veľmi jedinečný. Tieto feminizované semená sa môžu pochváliť vysokým podielom sativa

Túto genetiku sme dlhé roky vylepšovali, aby bola schopná fungovať v našich drsných podmienkach. Ako materskú rastlinu sme použili Marley's Collie a opelili sme ju samčím druhom Early Pearl, ktorý je známy svojím vysokým výnosom a rýchlym kvitnutím.

Výsledný kríženec je konzistentný, plný sily a rastie rýchlejšie, ako je obvyklé u sativy. Jeho bonusom je možnosť pestovania vonku.

Tieto vynikajúce semená marihuany Jamaican Pearl kvitnú 9 až 11 týždňov, a preto ich možno v našich klimatických podmienkach efektívne pestovať len v interiéri. Ak však máte kvalitný skleník, môžete ich úspešne pestovať vonku a tešiť sa z obrovskej vonkajšej úrody. 


Podrobnosti o feminizovaných semenách Jamaican Pearl

Genetika: Sativa 85% Indica 15%

Doba kvitnutia: august až koniec októbra

Výnos: 400 g

Výška rastliny: až 3 m

Terpeny obsažené v Jamaican Pearl 

 Myrcen - Má protizápalové vlastnosti. Mohol by byť preto užitočný pri liečbe osteoartrózy, reumatizmu alebo iných zápalových ochorení kĺbov.

 Karyofylen - Má pikantný nádych. Je vhodná aj pri dýchacích ťažkostiach a bolestiach rôzneho pôvodu.

Humulen -  Jeho vôňa je pomerne výrazná. Je cenená najmä pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky. V dôsledku toho sa tento terpén často používa pri inhalácii terapeutických výparov na uvoľnenie horných a dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia ľudia trpiaci častými infekciami prínosových dutín, nosohltanu, priedušiek alebo priedušnice.

Ocimen -  Vyskytuje sa v bylinkách, najmä v bazalke. Vyznačuje sa pomerne sladkou kvetinovou vôňou, preto sa veľmi často používa aj na výrobu parfumov. Prispieva k liečbe kožných problémov (mykózy, kožné infekcie).

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp sativa
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie skleník
Výška veľká (nad 1,5 m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény humulen
Genetika Marley´s Collie