Lemon OG - feminizované semienka 8 ks, Super Sativa Seed Club

-13%
Cena
64,20 €

Štandardná cena
73,90 €

Ušetríte
13% (9,70 €)

Výrobca
Super Sativa Seed Club

Kód produktu
8069

Skladom
ks

Produktívny hybrid Lemon OG s dominantnou indikou. Výsledok kríženia Super Lemon Skunk s pôvodným OG Kush priniesol tieto skvelé feminizované semená marihuany z dielne seedbanky Super Sativa Seed Club. viac

Lemon OG feminizované semena konopí od Super Sativa Seed Club

Feminizovaný kmeň cannabis Lemon OG vznikol spojením odrôd Super Lemon Skunk s pôvodným OG Kush. Ide o vysoko produktívnu a nenáročnú odrodu. Tieto kvalitné semená marihuany pochádzajú z produkcie seedbanky Super Sativa Seed Club.

Vďaka indika-dominantnému genotypu sú rastliny konope nižšieho vzrastu. Na kvetoch sa netvorí mnoho listov.

Obsah THC presahuje 20 %.

Genetika OG Kush:

- Hoci je OG Kush základným genetickým kameňom mnohých druhov konope, jeho pôvod zostáva záhadou. Tento model vznikol pravdepodobne skrížením druhu Chemdawg a Hindu Kush. OG Kush má mnoho fenotypov. Priemerne obsahuje pomerne vysoké množstvo THC (okolo 22%).

Pomer sativa a indica zložky je väčšinou vyvážený. Pri správnom pestovaní má OG Kush po vysušení až neónovo zelené kvety, ktoré sú hutné, lepkavé a pokryté kryštáliky.


Detaily odrody cannabis Lemon OG

Genotyp: Indika (dominantný)

Genetika: Super Lemon Skunk x OG Kush

Doba kvetu: 56-70 dní

Výška rastlín: 70-120 cm

THC: +20%

Terpény obsiahnuté v rastlinách konope odrody Lemon OG

limonenLimonén - Jeden z najbežnejších terpénov vyskytujúcich sa v konope. Má zemitú vôňu. Môžete v ňom cítiť aj korenistú arómu klinčekov. Tento terpén je koncentrovaný najmä v kvetoch rastliny.

karyofylenKaryofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.

myrcenMyrcen - Jeden z najbežnejších terpénov vyskytujúcich sa v konope. Má zemitú vôňu. Môžete v ňom cítiť aj korenistú arómu klinčekov. Tento terpén je koncentrovaný najmä v kvetoch rastliny.

Lemon-OG-Super-Sativa-Seed-Club-obsah-THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Terpény karyofylen, myrcen, limonen
Genetika OG Kush