Mack & Crack feminizované semená marihuany, HumboldtXSeedstockers, 3 ks

Akcia -35%
27 bodov do vernostného systému
Cena
27,60 €

Štandardná cena
42,40 €

Ušetríte
35% (14,80 €)

Výrobca
HumboldtXSeedstockers

Kód produktu
8014

Skladom
ks

Feminizované semienka konope Mack & Crack sú jedným z najsilnejších kmeňov, ktoré seedbanka HumboldtXSeedstockers ponúka. Hodnota THC je viac ako 30 %. viac

Popis feminizovaných semien Mack and Crack je prejatý od oficiálneho výrobcu HumboldtXSeedstockers. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely (více)

Mack & Crack - feminizované semienka marihuany od HumboldtXSeedstockers

Spojenie Humboldt a Seedstockers predstavuje feminizovaný kmeň cannabis s názvom Mack and Crack. Tieto feminized semená marihuany vznikla spojením dvoch najsilnejších kmeňov konope - The Mac a Green Crack. Odroda dosahuje v ideálnych podmienkach až 30% THC a produkuje nadpriemernú produkciu kvetov a živice.

V genotype odrody Mack & Crack dominuje sativa. Vhodným prostredím je indoor aj outdoor – skleník. Doba kvetu je 10-11 týždňov. V outdoore je na zber pripravená koncom októbra. Rastliny sa pýšia skvelými výnosmi.

Túto odrodu môžete zakúpiť aj v autoflowering variante.

Informácie o odrode konope Mack & Crack 

Genotyp: dominantná sativa

Genetika: The Mac X Green Crack

Doba kvetu: 10-11 týždňov

Výnos: vysoký

THC: až 30%

Terpény, ktoré nájdete v rastinách konope odrody Mack & Crack

limonenLimonen - Terpén s typickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa bežne nachádza, je silným antioxidantom s protizápalovými a protivírusovými účinkami.

myrcenMyrcen - Jeho vôňa by sa dala popísať ako zemitá s náznakom pižma a klinčekov. V konope nájdeme myrcen najmä v kvetoch rastliny. Je veľmi silným antioxidantom a prispieva k liečbe mŕtvice, osteoartritídy, reumatizmu a zápalových ochorení.

linaloolLinalool - Linalool vyniká upokojujúcimi účinkami. Napomáha uvoľňovať svalové napätie a taktiež bojuje so stresom. Medzi ďalšie potenciálne účinky tohto skvelého terpénu by sme mohli zaradiť - protizápalovosť, antimikrobiálny účinok, schopnosť v niektorých prípadoch pôsobiť ako antidepresívum a ochrana buniek nervovej sústavy.

karyofylenKaryofylén - Pochádza zo sveta korenia, bylín a zeleniny. Charakterizuje korenistú arómu s drevitými tónmi. Okrem protizápalových účinkov typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti. Veľmi často sa vyskytujúce terpén práve v rastlinách marihuany.

Mack-and-Crack-feminized-semena-ukazatel-THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC THC extrémne nad 25%
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, skleník
Náročnosť malá náročnost
Terpény karyofylen, limonen, linalool, myrcen