Notorious THC - feminizované semená marihuany 5 ks Humboldt Seed Company

58 bodov do vernostného systému
Cena
58 €

Kód produktu
8024

Skladom
ks

Seedbanka Humboldt Seeds Company prináša feminizovanú odrodu nabitú THC presne tak, ako si jeho zákazníci žiadajú. Feminizované semená marihuany odrôdy Notorious THC nesmú chýbať v žiadnej zbierke! viac

Notorious THC - feminizované semienka marihuany od seedbanky Humboldt Seed Company

Semená marihuany odrody Notorious THC vznikli spojením odrôd Humboldt Frost, Caramel Cream a Ghost of von Humboldt OG. Výsledná feminizovaná odroda konope prekypuje THC.

Ide o veľmi silnú odrodu!

Rastliny sú posiate trichómami žiariacimi ako diamanty na Humboldtovom nebi. Tešiť sa môžete na obrovskú produkciu a nádherné terpény.

Táto odroda je vhodná pre prostredie indoor aj outdoor.

Základné informácie k odrode cannabis Notorious THC

Genotyp: skôr indika

Genetika: Humboldt Frost x Caramel Cream x Ghost of von Humboldt OG

Doba kvetu: 65 dní

Úroda outdoor: október

THC: 25-30%

Terpény obsiahnuté v rastlinách konoí odrody Notorious THC

myrcenMyrcen - Myrcen sa radí medzi najbežnejšie terpény. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. V rastlinách konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

pinenPinen - Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici. Ponúka tiež množstvo potenciálne terapeutických účinkov a zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom. Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa.

karyofylenKaryofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.

limonenLimonen - Limonen sa radí medzi najbežnejšie sa vyskytujúce terpény v rastlinách marihuany. Je pre neho typická citrusová aróma. Je využívaný v aromaterapii ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má dobré protizápalové účinky a je silným antioxidantom. Svojimi vlastnosťami môže pomôcť k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

Notorious_THC_Humboldt_Seed_Company

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Obsah THC THC extrémne nad 25%
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku