Pure Power Plant - PPP - feminizované semienka marihuany 5 ks Nirvana Seeds

35 bodov do vernostného systému
Cena
35,30 €

Výrobca
Nirvana seeds

Kód produktu
7990

ks

Feminizovaná odroda konope Pure Power Plant - PPP od Nirvana seeds. Skvelý indika dominantný hybrid pre outdoor aj indoor. Vysoká rastlina so sladkou vôňou a obrovskými výnosmi. Kríženec White Widow a Original Power Plant. viac

Pure Power Plant - feminizované semená marihuany od Nirvana seeds

bol vyvinutý v druhej polovici 90tych rokov z juhoafrickej Sativa a robustnej z USA. Neuveriteľný rastový potenciál odrody Pure Power Plant je hlavným úkazom vitality krížencov.

Táto feminized odroda je vďaka svojmu veľkému výnosu tvrdých kvetov posledným trendom medzi holandskými komerčnými pestovateľmi. Rastliny sú nenáročné a veľmi ľahko rastú. Pure Power Plant má príjemnú borovicovú vôňu.

Doba kvetu je 8 - 10 týždňov závisiaca na fenotype semien.

Informácie o odrode konope Pure Power Plant

Genotyp: Hybrid - indika dominantná

Genetika: White Widow x Original Power Plant

Doba kvetu: 8-10 týždňov

Výška: stredná

Výnos: 400 – 500 g/m²

THC: 15-20%

Terpény, ktoré nájdeme v rastlínach cannabis odrody Pure Power Plant

humulén Humulen - Má výraznú zemitú arómu s tónmi korenia. Pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky býva využívaný pri inhalácii horných aj dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia aj ľudia trpiaci častými zápalmi dutín, priedušiek či nosohltana.

terpen-myrcen Myrcen - Pre tento terpén je typická bylinná ovocná aróma. Má protizápalové schopnosti. Mohol by tak byť nápomocným pri liečbe osteoartritídy, reumatizmu či iných zápalových kĺbových ochorení. Nachádza sa predovšetkým v kvetoch rastliny konope.

pinen Pinen - Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa. Ponúka rad potenciálne terapeutických účinkov. Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici, pre ktorých je čerstvý vzduch balzamom na dýchacie cesty. A práve takýto účinok môže mať tento terpén. Zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom.

 

Pure Power Plant - PPP - od Nirvana Seeds - ukazovateľ THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika, fifty-fifty
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Výška stredná (1 - 1,5m)
Náročnosť malá náročnost
Terpény humulen, myrcen, pinen
Genetika White Widow, Power Plant