Afghani 1 - feminizované semienka 3 ks, Sensi Seeds

25 bodov do vernostného systému
Cena
25,20 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
8294

Skladom
ks

Hoci názov Cannabis indica pochádza z Indie, najlepšie čisté indky sa pestujú v Afganistane. Presne ako tieto feminizované semená marihuany odrody Afghani #1 od Sensi Seeds. Pre tento strain sú typické rýchlo kvitnúce kompaktné rastliny plné hustých púčikov. viac

Afghani 1 - feminizovaná semená marihuany od Sensi Seeds

Pokiaľ hľadáte kvalitné semená marihuany skutočné indiky, mohol by byť tento strain ten pravý. Sensi Seeds prináša odrodu Afghani #1 vyšľachtenú z vlastných hash rastlín.

Nenáročný kmeň Afghani #1 prináša solídne výsledky. Odroda sa hodí predovšetkým do indoor prostredia, ale aj v outdoore sľubuje úspech, predovšetkým v miernych klimatických podmienkach s dlhým letom.

Táto odroda cannabis má krátku dobu kvetu, ale aj počas veľmi krátkej doby kvetu 45-55 dní vytvára kompaktné puky s úžasným množstvom trichomov.

Detaily odrody konope Afghani #1

Genotyp: 95% indika, 5% sativa

Genetika: Afghani

Dĺžka kvetu: 7 - 8 týždňov

Dominantný terpén obsiahnutý v rastlinách konope odrody Afghani #1

 Myrcen - Patrí k najbežnejším konopným terpénom a jeho vôňa by sa dala popísať ako zemitá s náznakom pižma a klinčekov. V konope nájdeme myrcen najmä v kvetoch rastliny. Je veľmi silným antioxidantom a prispieva k liečbe mŕtvice, osteoartritídy, reumatizmu a zápalových ochorení.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp indika
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Náročnosť malá náročnost
Terpény myrcen
Genetika Afghani