American Dream 10 ks štandardizované feminizované semená Sensi Seeds

Cena
44,10 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
6596

ks

Profesionálna kvalita a zároveň prvotriedne kvantita. viac


Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)Americký sen od Sensi Seeds


Meno American Dream skrýva viac významov a jedným z nich je osobný rast a zber ovocia svojich úspechov. Niektorí ľudia, ktorí sa podieľali na šľachtenie American Dream, vedia, že meno = cieľ ich výsledku. Ak dlhú dobu Šľachtím a kultivujete len jeden model, je vaším prianím, aby každá ďalšia úroda bola lepšia a väčšia ako tá predchádzajúca. Sensi Seed má tú výhodu, že má obrovskú škálu genotypov, ktoré môže ľubovoľne kombinovať a používať - ​​a je teda možné docieliť "amerického sna" a každou ďalšou úrodou byť úspešnejší, vydatnejšie a zkouřenější.

Kombináciou elitnej Afghanicy, Skunk a jemné genetiky Sativa z Jamajky a Havaja sme vytvorili American Dream. Model, ktorý v sebe spája to najlepšie z oboch svetov - profesionálnu kvalitu a zároveň prvotriednu kvantitu (myslené výnos).

Očakávajte tvrdé a masívne palice pokojne aj veľkosti päste a veľa živice. Chuť býva klasicky ťažká, zemitá skôr odkaz Skunk ale so sladkými podtónmi genetiky oboch ostrovov.

Dobre sa rastlinám darí v hydroponických systémoch o veľkom počte rastlín, ale aj v menších.

Vonku dokvéta len v teplejších klimatických, ale v skleníkoch sa mu darí tiež veľmi dobre. Počítajte preventívne s podporami pre vetvy rastlín pri nákupe vybavenia, šúľky sú naozaj masívne a rady vetvy ohýbajú.

Genetika: Indica

Dĺžka kvetu: 45 - 50 dní / polka októbra

Výnos: nad 100 g / 500 g

Výška rastliny: 100 - 125 cm / 125 - 250 cm

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia regulárne
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Balenie 10 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie Highlife Cup 3.Místo
Náročnosť stredná
Terpény karyofylen, humulen
Genetika Afghani, Skunk n.1