Big Bud - 3 ks feminizované semená Sensi Seeds

-24% Novinka
Cena
32,90 €

Štandardná cena
43,20 €

Ušetríte
24% (10,30 €)

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
8501

Skladom
ks

Model Big Bud je známy hlavne ohromujúcimi výnosmi. Dominuje v ňom rodokmeň Indica, ktorý bol starostlivo a rafinovane vylepšovaný po mnoho rokov, až sme sa dostali k dnešným kvalitným feminizovaným semienkam.  Prvý klon Big Budem bol robustný kríženec Afganicy so Skunk. Rastliny mali neočakávanú v viac

Big Bud feminizované semená marihuany od Sensi Seeds

Model Big Bud je známy hlavne vysokými výnosmi. Dominuje v ňom rodokmeň Indicy, ktorý bol starostlivo a rafinovane vylepšovaný po mnoho rokov, až sme sa dostali k dnešným kvalitným feminizovaným semienkam.

Prvý klon Big Budu bol robustný kríženec Afganicy so Skunkom. Konope malo neočakávanú vitalitu a ohromujúci výnos.

Rozsiahlymi a nákladnými výskumami dokázali Sensi Seed znovu vytiahnuť vlastnosti Afganicy s vylepšenými vlastnosťami a výnosmi Skunku. Feminizované semená marihuany Big Budu sú teraz odolné a silné.

Big Bud je rastlina s vysokými výnosmi a dobrými vlastnosťami. Rastie celkom rýchlo a jej rast sa ľahko koriguje. Výška rastliny je medzi 100-150 cm.

Detaily odrody Big Bud feminized


Genetika: 85% Indica / Sativa 15%

Dĺžka kvetu: 50 - 65 dní

Výnos: 150 g

Výška rastliny: 110 - 150 cm

Terpény obsiahnuté v Big Bud


 Myrcen - Má protizápalové schopnosti. Mohol by tak byť nápomocným pri liečbe osteoartritídy, reumatizmu či iných zápalových kĺbových ochorení.

 Karyofylen - Má korenený nádych. Vhodný taktiež pri problémoch s dýchaním a pri bolestiach rôzneho pôvodu.

 Ocimen - Vyskytuje sa v bylinkách, najmä v bazalke. Vyniká svojou pomerne sladkou, kvetinovou vôňou, preto je tiež veľmi často využívaný na výrobu parfumov. Prispieva k liečbe kožných problémov (mykózy, kožné infekcie).

 Terpinolen - vyskytuje sa vo veľkej miere najmä v šalvii a rozmarínu. Vôňa terpinolenu by sa dala opísať ako mix tónov borovice a bylín, doplnený o ľahké kvetinové aróma. Jeho chuť môže pripomínať citrusové plody. Prispieva k liečbe nespavosti, porúch spánku, úzkosti, depresie alebo nadmerného stresu.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp indika
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie Highlife Cup 3.Místo
Náročnosť střední náročnost
Terpény terpinolen
Genetika Skunk