Blueberry - feminizované semienka 5 ks Seedsman

35 bodov do vernostného systému
Cena
35,80 €

Výrobca
Seedsman

Kód produktu
7934

Skladom
ks

Feminizované semená Blueberry od seedbanky Seedsman sú prevažne genotyp indika. História tejto odrody siaha až do konca 70. rokov 20. storočia. Ide o kmeň, ktorý ponúka vysoký výnos. viac

Blueberry - feminizované semená marihuany od seedbanky Seedsman

Táto feminized odroda cannabis bola vytvorená kanadským pestovateľom prezývaným DJ Short. Jej počiatky siahajú až do 70. rokov minulého storočia.

Feminizované semená marihuany sú výsledkom kríženia -dominantného afganského kmeňa spolu s thajským a purpurovým thajským kmeňom. Ide o tzv. trojcestné kríženie.

Odroda sa hodí ako do prostredia indoor, outdoor tak aj do skleníka. Pokiaľ sa rastlina pestuje vo vhodných podmienkach, dosahuje pomerne veľký vzrast a veľmi dobré výnosy. Jej názov je odvodený od sfarbenia rastlín - môžu byť v tónoch červenej, fialovej a modrej.

Základné informácie - odroda Blueberry

Genotyp: dominantná indika

Genetika: Blueberry

Výnos: 400-600 g/m²

Výška: cez 2 metre

Doba kvetu: 8-9 týždňov

Mesiac zberu: október

THC: 19,5%

Terpény obsiahnuté v odrode Blueberry

karyofylenKaryofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.

myrcenMyrcen - Jeden z najbežnejších terpénov vyskytujúcich sa v konope. Má zemitú vôňu. Môžete v ňom cítiť aj korenistú arómu klinčekov. Tento terpén je koncentrovaný najmä v kvetoch rastliny.

linaloolLinalool - Má upokojujúce účinky. Uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje stres a navracia pokoj do celej nervovej sústavy. Napomáha aj k lepšiemu spánku a posilňuje imunitný systém.

limonenLimonén - Pre tento terpén je typická svieža citrusová aróma. Používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má protizápalové účinky.

Blueberry-semena marihuany-ukazatel THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Výška veľká (nad 1,5 m)
Náročnosť střední náročnost
Terpény karyofylen, limonen, linalool, myrcen
Genetika Blueberry