Durban poison - feminizované semínka 5 ks Nirvana Seeds

-53%
Cena
16,90 €

Štandardná cena
35,60 €

Ušetríte
53% (18,70 €)

Výrobca

Kód produktu
7983

Skladom
ks

Feminizovaný hybrid s kratšou dobou kvetu. Semienka cannabis Durban Poison s dominanciou sativa od seedbanky Nirvana Seeds. viac

Opis feminizovaných semien Durban Poison je prebratý od seedbanky Nirvana Seeds. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)

Durban Poison od Nirvana Seeds

Feminized semená konope Durban Poison vznikla krížením holandskej a juhoarfickej genetiky. Spojením feminizovanej odrody Durban a rýchlokvitnúcej odrody Skunk vznikol tento hybrid u ktorej dominuje genotyp sativa.

Vďaka genetike je doba kvetu tejto odrody kratšia, a to 8-9 týždňov.

Ide o nenáročnú odrodu. Rastiny sú vysoké s veľkými vejárovitými listami. Sú vohodné pro indoor aj outdoor.

Genetika Skunk:

Skunk vznikol postupným šľachtením rôznych druhov konope zo Strednej a Južnej Ameriky, Afganistanu a Thajska.

Patrí k jednému z najobľúbenejších druhov celosvetovo. Silu a potenciál Skunk dosvedčuje fakt, že označenie „skunk“ sa vžilo nielen pre jeho odnože, ale pre akékoľvek silnejšie konope všeobecne. Kvety sú značne lepkavé a majú veľmi silnú a prenikavú arómu. Veľa moderných hybridov vychádza práve z tohto modelu.

Základné informácie o odrode marihuany Durban Poison

Genotyp: dominantou sativa

Genetika: Durban x Skunk

Doba kvetu: 8–⁠9 týždňov

Výška: až 3 metre

Výnos: 400 – 500 g/m²

THC: 15%

Terpény obsiahnuté v rastlinách konope odrody Durban Poison

terpen_myrcenMyrcen - Radí sa medzi najbežnejšie terpény, ktoré môžeme v konope nájsť. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. V rastline konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

terpen_pinenPinen - Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa. Ponúka rad potenciálne terapeutických účinkov. Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici, pre ktorých je čerstvý vzduch balzamom na dýchacie cesty. A práve takýto účinok môže mať tento terpén. Zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom.

terpen_limonenLimonen - Pre Limonen je typická svieža citrusová aróma. Používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má protizápalové účinky.

Durban-Poison-ukazatel-THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Náročnosť malá náročnost
Terpény myrcen, limonen, pinen
Genetika Skunk, Durban Poison