Early Pearl 10 ks štandardizované feminizované semená Sensi Seeds

Akcia Rýchle kvitnutie
75 bodov do vernostného systému
Cena
75,60 € s DPH

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
6602

ks

Early Pearl patrí medzi obľúbené odrody už viac ako 20 rokov. viac


Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)Early Pearl štandard od Sensi Seeds


Ako jedna z prvých Sativa je určená predovšetkým pre kratšie leta. Early Pearl poskytuje severnom pestovateľom luxusné úrody, trichomy obrastené šúľky po viac ako 20 rokov.

Hoci konope môže rásť kdekoľvek, semená skutočne psychoaktívnych kmeňov bolo možné získať iba z dovozu. Sensi Seeds tohle zakliatia zrušilo. Vyvynuli tri kmene odolného konope. Early Skunk, Indica-dominánt Early Girl a Early Pearl representující Sartiva rodinu. Každý z týchto prevratných hybridov má svoje výhody a mi by sme váhali zvoliť najobľúbenejšie.

Early Pearl je veľmi silným uchádzačom čo sa do výnosu týka, pevnosti Indika, oslnivého maxima Sativa a pulzujúca nezastaviteľnou chuťou do života.

Pre čo najväčšiu výnos je dobré Early Pearl sadiť v interiéri na konci zimy a pár týždňov po jarnej rovnodennosti ho premiestniť von, na miesto s maximálnym vystavením priamemu slnečnému svetlu.

Tieto dámy môžu dosiahnuť konečný vzrastu pripomínajúce malé stromy.

S výnimkou vytrvalých dažďov alebo dlhou dobou pod bodom mrazu na konci vonkajšie sezóny môžu byť rastliny ponechané vonku pre dosiahnutie púčikov plných krištáľovú vrstvou zrelosti!

Typ: 75% Sativa 25% Indica

Doba kvitnutia: 50 - 70 deň

Výška: 200 - 300 cm

Výnos: až 400g

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia regulárne
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Balenie 10 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos stredny
Umiestnenie venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť stredná
Terpény limonen
Genetika Central America, African