Ed Rosenthal Super Bud 10 ks štandardizované feminizované semená Sensi Seeds

Cena
116,80 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
6603

ks

Spojenie kvality zo Sativa a Indica sa podarilo práve v tomto modeli. viac


Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)Ed Rosenthal Super Bud od Sensi Seeds


Spojenie kvality zo Sativa a Indica sa podarilo práve v tomto modeli. Je vynikajúci bilanciou tých najlepších vlastností použitých rastlín, ktoré niekoľko rokov šľachtili a vylepšovali.

Genetiku, ktorú na Ed Rosenthal Super Bud 's použili, pochádza z rovníkovej Afriky, juhovýchodnej Ázie, Strednej Ameriky a z Karibiku.

Typickým rysom pre tento model sú šťavnaté a bohaté formácie kvetov. Na živicu sa prejavujú obaja genetické vlivy- sativa a indica.

V raste sú rozdiely medzi rastlinami minimálne a výška sa zdá minimálna, ale v kvete sú rastliny schopné dorásť až na 150% svojej pôvodnej výšky. Pomalý rast Vás síce môže prekvapiť, ale celý rastový potenciál tejto rastliny oceníte plne až v kvete.

Všetky samičie rastliny vykazujú znaky indica v štruktúre a hustote šúľkov, sativa sa prejavuje zvláštnym rastom šúľkov do neuveriteľných smerov a veľkostí.

Aróma tejto rastlinky vonia po ananásoch a punču. Samozrejmosťou je tiež dobrá produkcia živice.

Vrelo odporúčame skúsiť všetkým, len varujeme, že si model obľúbite tak, že budete veľmi neradi kamkoľvek dávať hoci aj kúsok úrody.

Genetika: Indica / Sativa

Dĺžka kvetu: 55 - 65 dní

Výnos: nad 135 g

Výška rastliny: 110 - 135 cm


 

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia regulárne
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp indika
Balenie 10 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Ocenenie Highlife Cup 3.Místo
Náročnosť stredná
Terpény karyofylen, humulen, ocimen
Genetika Skunk n.1, Early Pearl