El Patron - feminizovaná semienka 10 ks Royal Queen Seeds

Akcia -45% Ocenená genetika
47 bodov do vernostného systému
Cena
47,60 €

Štandardná cena
87 €

Ušetríte
45% (39,40 €)

Výrobca
Royal Queen seeds

Kód produktu
8520

Skladom
ks

El Patron je vyvážený hybrid, ktorý povzbudí vašu myseľ a upokojí vaše telo. Nech už máte akúkoľvek náladu, poteší vás. viac

Opis semeen je prevzatý od oficiálneho výrobcu Royal Queen Seeds. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitia a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (více)

El Patron: Dcéra AMG a Shiva

Odroda El Patron získala mnoho ocenení. Na súťaži Highlife Cup získala prvé miesto v kategórii "Konope pestované v bežnej pôde". Toto prestížne ocenenie jej udelila porota zložená z odborníkov na konope.

Odroda El Patron vznikla krížením odrôd AMG a Shiva. AMG (Amnesia Mac Ganja) je hybrid s prevahou sativa, ktorý obsahuje až 22 % THC a má stimulačné účinky. Kontrastom je Šiva. Táto indica chutí ako kardamón a má príjemné terapeutické účinky. Krížením týchto odrôd sa nám podarilo vyšľachtiť vyvážený hybrid, ktorý má 60 % genetiky sativa a 40 % indica. El Patron je plný THC a ovocných terpénov.

Účinky, chuť a vôňa

Niektorí používatelia milujú opojenie, ktoré im dávajú kmene sativa, zatiaľ čo iní dávajú prednosť telesnému opojeniu indiky. Odroda El Patron je šťastnou strednou cestou. Táto odroda vám poskytne účinky sativa aj indica. Po fajčení tohto kmeňa zaznamenáte jemný mozgový opoj. Vaše neuróny sa zostria a v hlave sa vám začnú rodiť kreatívne nápady a myšlienky. Tento účinok sa potom mení na upokojujúci fyzický opoj, ktorý vedie k príjemnému rozjímaniu. Vďaka všestranným účinkom je El Patron skvelým kmeňom na užívanie počas dňa. Je skvelým spoločenským spestrením na večierky, ale aj skvelým kandidátom na chvíle osamote.

El Patron je obľúbený aj medzi kuchármi. Jej kvety vytvárajú silnú chuť a vôňu pripomínajúcu citrusy a kush. Tieto príchute sú skvelým doplnkom do koláčov, sušienok alebo iných sladkostí.

Pestovanie El Patron

El Patron nie je žiaden slaboch. Táto odroda rastie dobre v interiéri aj exteriéri. Jej genetika indica je viditeľná v jej raste. Táto odroda rastie do pomerne malej výšky a má veľa konárov. Pestovatelia môžu skrotiť jej divoký rast pomocou pestovateľských metód, ako je napríklad LST. V interiéri aj exteriéri dosahuje stredné výnosy.

Detaily odrody El Patron

Genotyp: Sativa 15% Indica 80% Ruderalis 5%

Genetika: Triple G x Big Skunk Auto

Výnos indoor: 450 - 500 g/m2

Výnos outdoor:  90 - 140 g/rostlina

Výška indoor: 60 - 120 cm

Výška outdoor: 80 - 140 cm

Doba kvetu: 9 – 10 týždňou

THC: 20 %

Konopné terpény obsiahnuté v rastline El Patron

myrcenMyrcenNajbežnejší terpén, ktorý v rastlinách môžeme objaviť. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s náznakom pižma. Vyskytuje sa predovšetkým v citrónovej tráve, tymiane alebo vavríne. Myrcen je sústredený predovšetkým v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové účinky.

humulenHumulenHumulen má výraznú zemitú arómu so štipľavými tónmi korenia. Nachádza sa predovšetkým v chmeli, zázvore, klinčekoch a koriandre. Má antibakteriálne a protizápalové účinky, vďaka tomu sa využíva predovšetkým na inhaláciu liečebných pár pre uvoľnenie dýchacích ciest. Znižuje aj zápaly spojené s alergiou, ktoré vedú až k astme.

karyofylenKaryofylénPre karyofylén je typická korenistá vôňa s drevitými tónmi. Vďaka tomu tak pôsobí veľmi sviežo. Disponuje protizápalovými účinkami a je tak veľkým pomocníkom pri liečbe zápalov horných a dolných dýchacích ciest.

limonenLimonénLimonén je jeden z najrozšírenejších terpénov. Vďaka citrusovej aróme a protizápalovým účinkom sa používa ako podporná liečba pri ťažkostiach s dýchaním. Našli by sme ho predovšetkým v citrusových šupkách, ako sú citróny, pomaranče, grapefruity alebo mandarínky. Je to veľmi silný antioxidant s antivírusovými účinkami a schopnosťou zmierňovať náhle negatívne prejavy cukrovky.

pinenPinen - Tento terpén je charakteristický predovšetkým vôňou lesa, bazalky a rozmarínu a má veľmi výraznú a sviežu vôňu bylín. Má terapeutické a protizápalové účinky v oblasti aromaterapie z dôvodu jeho sviežosti. Dokáže predísť infekcii a vďaka jeho inhalácii sa do pľúc dostáva väčšie množstvo čerstvého vzduchu.

Obsah THC El Patron

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa, indika
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie Highlife Cup 1.Místo
Náročnosť střední náročnost
Terpény zmes terpénov
Genetika Amnesia, shiva