Four Way 10 ks štandardizované feminizované semená Sensi Seeds

Akcia
37 bodov do vernostného systému
Cena
37,40 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
6607

Skladom
ks

Tento model je jeden z prvých úspechov Sensi Seeds, keď sa pokúšali vyšľachtiť stabilnú a niekoľkokrát kríženú rastlinu. viac


Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)Four Way štandard od Sensi Seeds


Tento model je jeden z prvých úspechov Sensi Seeds, keď sa pokúšali vyšľachtiť stabilnú a niekoľkokrát kríženú rastlinu.


Začali už v 80. rokoch s intenzívnym krížením, aby sme poskladali požadované genetické vlastnosti od rodičov. Generáciu po generácii postupne vyberali tie najlepšie jedinca a buď ich spätne krížili s rodičmi alebo s inou veľmi kvalitnou rastlinou. Výsledok máte teraz pred sebou.


Four Way je prvý z modelov vykřížených z niekoľkých rôznych typov indica z Indie, Afganistanu a Pakistanu a ešte doladený obľúbeným modelom Skunk n. 1. Preto tiež v roku 1995 dostal názov Four Way.


Je veľmi obľúbený medzi všetkými pestovateľmi, ktorí chcú model mimoriadneho vzhľadu a chuti a s výnosom typickým pre indica.


Veľmi rýchlo kvitne, produkuje kvantá živice a sladko vonia.


Genetika: Indica


Dĺžka kvetu: 45 - 60 dní


Výnos: nad 100 g


Výška rastliny: 100 - 150 cm

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia regulárne
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Balenie 10 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC stredny (10-15%)
Výnos stredny
Umiestnenie venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť malá
Terpény humulen, karyofylen, linalool
Genetika Indica