Green Gelato - feminizované semená 10 ks, Royal Queen Seeds

64 bodov do vernostného systému
Cena
64,30 €

Výrobca
Royal Queen seeds

Kód produktu
8132

Skladom
ks

Víťaz súťaže Soft Secret v kategórii "Najlepšia Nová Európska odroda roku 2019" - to je Green Gelato! Feminizované semená marihuany tohto jedinečného hybridného kmeňa prináša seedbanka Royal Queen Seeds. viac

Green Gelato - feminizované semená marihuany od Royal Queen Seeds


Kvalitné feminizované semienka cannabis odrody Green Gelato vznikli ako výsledok spojenia vynikajúcich odrôd Sunset Sherbet a hybridu Thin Mint Girl Scout Cookies, ktorý pochádza priamo z genetickej pece v San Fransicso Bay area.

Tento energicky rastúci kmeň konope patrí k indika-dominantným hybridom.

Rastliny dorastajú v indoor prostredí do strednej výšky. Výnosy sa pohybujú okolo 500 – 700 g/m2. Vo vonkajšom prostredí môžu merať až 200 cm a výnosy z jednej rastliny sú cca 800 gramov!
Na zber sú pripravené začiatkom októbra.

Green Gelato je víťazom súťaže Soft Secret v kategórii "Najlepšia Nová Európska odroda roku 2019"!

Základné informácie o odrode konope Blue Gelato

Genotyp: Sativa 45% Indica 55%

Genetika: Sunset Sherbet x Thin Mint Girl Scout Cookies

Výnos indoor: 500 – 700 g/m2

Výnos outdoor: 800 g/rastlina

Výška indoor: 80 – 120 cm

Výška outdoor: 150 – 200 cm

Doba kvitnutia: 8 - 10 týždňov

Mesiac zberu: Začiatok októbra

THC: 27%

Terpény obsiahnuté v rastlinách konope Blue Gelato

limonenLimonén - Má výnimočne sviežu a povzbudzujúcu arómu. Nájdeme ho v šupkách citrusov. Má protizápalové a antivírusové účinky. Je veľmi obľúbený v aromaterapii a prispieva k liečbe dýchacích ťažkostiach, diabetes a oslabenej imunity.

karyofylenKaryofylén - Karyofylén má sviežu korenistú vôňu s tónmi drevín. Má protizápalové vlastnosti a využíva sa pri aromaterapii na uvoľnenie dýchacích ciest. Je to jediný známy terpén, ktorý priamo ovplyvňuje endokanabinoidný systém.

myrcenMyrcen - Patrí k najbežnejším terpénom vôbec. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho v citrónovej tráve, tymiáne alebo v bobkovom liste a chmeli. V konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

mentholMenthol - Menthol je najpoužívanejší terpén vôbec, pridáva sa do kozmetických prípravkov, liečebných mastí, krémov, kvapiek proti kašľu, masážnych olejov alebo do žuvačiek a cukríkov. Má známu sviežu a príjemne štipľavú chladivú vôňu a chuť. Využíva sa v aromaterapii a prispieva k liečbe psychických ťažkostí, dýchacích problémov, prechladnutiu a bolesti.

Green_Gelato_Feminized_Royal_Queen_Seeds_obsah_THC

Parametre

Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Obsah THC THC extrémne nad 25%
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Terpény karyofylen, limonen, menthol, myrcen
Genetika Sunset Sherbet