HiFi 4G feminizované semínka 5 Ks Dutch Passion

71 bodov do vernostného systému
Cena
71,70 €

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
8267

ks

Tato odroda je perfektna pre relaxaciu. viac

Opis tovaru je prebratý od výrobca Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (

HiFi 4G feminizované semienka od Dutch Passion

V spoločnosti Dutch Passion sa snažíme držať krok s najnovšou genetikou a naše kontakty v Severnej Amerike nám poskytli skutočne úžasnú ponuku. Výsledkom nášho posledného projektu je HiFi 4G , ktorá obsahuje úžasnú genetiku pochádzajúcu od WiFi OG a našou cenami ovenčenou a živicou pretekajúcou Glueberry OG.

Táto odroda je perfektná pre relaxáciu a špeciálne pre počúvanie hudby . Zdá sa, že HiFi 4G pomáha zosilniť zážitok a radosť z hudby. Váš Hi-Fi systém oživne, bude znieť bohatší, hlbší a jasnejší, ako by ste sa ocitli priamo vedľa hudobníka tvoriaceho jeho muziku. Tieto feminizované semienka odrody bohaté na THC kombinujú kreatívny príjemný rauš s kvalitnou myšlienkovou anestéziou.

Úroda s touto nekomplikovanou odrodou je veľmi jednoduchá , pretože rastie ľahko pod ktorýmikoľvek pestovateľskými podmienkami. Úžasný terpénový profil, energický rast a silná vrstva trblietajúcich sa terpénov robí túto vysoko výnosnú odrodu perfektnú pre výrobcov koncentrátov a extraktov.

Produkuje veľké a husté palice , ktoré sú úplne pokryté silnou vrstvou živice a obsahujú až 20% THC . Je to tiež ideálny model na výrobu konopných extraktov ako Rosin, BHO, Vodný hash.

Semienka konope odrody HiFi 4G môžete ľahko pestovať vonku aj vo vnútri a kvitnú iba 55 dní .

Genetika feminizovanej odrody HiFi 4G

HiFi 4G patria spoločne s SFV OG odrody z rodiny OG Kush , ktoré sa v súčasnej dobe nachádzajú na celosvetovom trhu.

Genotyp: Indika/Sativa

Genetika: OG KUSH

Výška : Stredná

Doba kvetu: 8 týždňov

Výnos indoor: 500 g/m2

Výnos outdoor: 700 a viac g/rastlinu

THC: 20% vysoký

limonén Limonén - Je pre neho typická svieža citrusová aróma. Limonén má protizápalové účinky a používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním.

humulén Humulen - Má výraznú zemitú arómu s tónmi korenia. Pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky býva využívaný pri inhalácii horných aj dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia aj ľudia trpiaci častými zápalmi dutín, priedušiek či nosohltana.

pinen Pinen - Aróma konopného terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa. Ponúka rad potenciálne terapeutických účinkov. Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici, pre ktoré je čerstvý vzduch balzamom na dýchacie cesty. A práve takýto účinok môže mať tento terpén. Zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom.

myrcen Myrcen - Jeden z najčastejšie sa vyskytujúcich terpénov v konope. Má zemitú vôňu a korenistú arómu klinčekov. Tento terpén sa koncentruje najmä do kvetov rastliny.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa, indika
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Extrakcia 1% CBD
Terpény humulen, limonen, myrcen, pinen
Genetika OG Kush