Hindu Kush 10 ks štandardizované feminizované semená Sensi Seeds

Rýchle kvitnutie
32 bodov do vernostného systému
Cena
32,40 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
6610

ks

Model je ideálny pre začínajúcich pestovateľov, je nenáročný a výnosný. viac


Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)


Hindu Kush štandard od Sensi SeedsTáto čistá indica pochádza priamo z pohoria Hindúkuš, čo je západný výbežok Himalájí, ktoré pokrývajú polovicu Afganistanu a tiahnu sa okolo hraníc Pakistanu, Indie až takmer do Číny. Tento pustý a nádherný kraj je dôležitou obchodnou cestou medzi východom a západom, kde sa stretávali kultúry už po stáročia. Tiež konopná kultúra sa tu preťali. Sme v kolíske pravej indica a Afganicy.

Genetika týchto modelov sa po stáročia vyvíjala a získala tak svoju stabilitu a kvalitu. Hindu Kush zaručuje kvalitné sadenice, ktorým sa najlepšie darí pod umelým osvetlením.

Rastliny majú temne zelenú farbu a klasicky tvarované špicaté a ostré lístky po indica. V teplejšie podmienkach zvládne rastlina dokvitnúť aj vo vonkajších podmínkách.Model je ideálny pre začínajúcich pestovateľov, je nenáročný a výnosný.

Hindu Kush vonia po santalovom dreve. Účinok je až prekvapivo silný na nehybridnej model, príjemný na telo a silný na myseľ ako klasická indica. Avšak nie je deštruktívne, ale skôr príjemne energetizujúca.

Genetika: Indica

Dĺžka kvetu: 45 - 50 dní

Výnos: nad 95 g

Výška rastliny: 115 - 130 cm


 

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia regulárne
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp indika
Balenie 10 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos stredny
Umiestnenie venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie Highlife Cup 2.Místo
Náročnosť stredná
Terpény humulen, karyofylen
Genetika Northern Lights, Hash Plant