Hulkberry - feminizované semená 5 ks Royal Queen Seeds

27 bodov do vernostného systému
Cena
27 €

Výrobca
Royal Queen seeds

Kód produktu
7923

Skladom
ks

Kdesi v Skalistých horách v Americkom Colorade sa stretli sily kmeňov OG Kush a Strawberry Diesel. Výsledkom je feminizovaná odroda Hulkberry prekypujúca kanabinoidom THC. Tieto kvalitné semená cannabis prináša seedbanka Royal Queen Seeds. viac

Popis feminizovaných semien Hulkberry je prejatý od oficiálneho výrobcu Royal Queen Seeds. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely.

Hulkberry - feminizované semienka marihuany od Royal Queen Seeds

Tieto kvalitné feminizované semená marihuany prináša Holandská seedbanka Royal Queen Seeds. Svoj pôvod majú až v Americkom Colorade. Vďaka kríženiu dvoch úspešných konopných odrôd z USA, OG Kush a Strawberry Diesel , vznikla táto silná odroda Hulkberry .

Stala sa veľmi populárnou vďaka vysokému obsahu kanabinoidov - predovšetkým kanabinoidu THC, ktorého obsah dosahuje až k 27%.

Rastliny konope odrody Hulkberry majú prevažujúci genotyp sativa .

Doba kvetu u tejto feminized odrody je 9-10 týždňov. Odroda Hulkberry je nenáročná a má dobré rastové vlastnosti. V miernom podnebí sa hodí skôr na umiestnenie do indoor prostredia.

Genetika OG Kush

Záhadná genetika, ktorá je stavebným kameňom mnohých druhov konope. Nie je známy jej pôvod. Pravdepodobne vznikol tento kmeň spojením odrôd Chemdawg a Hindu Kush. OG Kush má veľký obsah kanabinoidu THC. Priemerne sa pohybuje okolo 22%. Ide o hybrid s vyváženým pomerom sativa a indiky.

Detaily odrody Hulkberry

Genotyp : Sativa 65% Indica 35%

Genetika : OG Kush x Strawberry Diesel

Výnos indoor : 400 - 450 g/

Výnos outdoor : 650 - 700 g/rastlina

Výška indoor : 80 - 140 cm

Výška outdoor : 160 - 200 cm

Doba kvetu : 9 - 11 týždňov

Mesiac zberu : na konci septembra

THC : 27 %

Terpény obsiahnuté v rastlinách konope Hulkberry

terpen myrcen Myrcen - Jedná sa o najčastejšie terpén, ktorý sa vyskytuje v rastlinách marihuany. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho tiež napríklad v citrónovej tráve, tymiáne či bobkovom liste a chmeli. V rastline konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

terpen limonén Limonén - Bežný, ale o to bohatší terpén s typickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa nachádza, je silným antioxidantom s protizápalovými a protivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri sprievodnej liečbe ochorení dýchacích ciest.

terpén karyofylén Karyofylén - Terpen zo sveta korenia, bylín a zeleniny charakterizuje korenené arómy s drevitými tónmi. Okrem protizápalových účinkov typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti.

terpen pinen Pinen - Jeden z najbežnejších terpénov so sviežou arómou rozmarínu, bazalky a ihličia, je typický práve pre ihličnany. Vďaka svojim protizápalovým účinkom a schopnosti stretávať sa so zárodkami infekcie je v rámci aromaterapie vhodný pre ľudí trpiacich astmou.

Hulkberry feminizované semená - ukazovateľ THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri
Výška veľká (nad 1,5 m)
Náročnosť malá
Terpény karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetika Strawberry Diesel