Liberty Haze – feminizované semienka 10 ks Barney Farms

50 bodov do vernostného systému
Cena
50,20 €

Výrobca
Barney's Farm

Kód produktu
8906

ks

Nejnovější semínka od Barney's Farm a vítězný model Cannabis Cupu 2011. Seznamte se s Liberty Haze. viac

Opis feminizovaných semien je prebratý od výrobca Barney's Farm. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)

Víťaz Cannabis Cupu 2011!

Liberty Haze feminizované semienka konope od Barney's Farm

Liberty Haze je krížencom legendárneho G13 Haze s rýchlo kvitnúcim Dawg 91. Rastlina je charakteristikou mixom indiky aj sativa v perfektnom pomere.

Model má veľmi krátku dobu zrenia (8 až 9 týždňov). Liberty Haze je stredne vysoká rastlina so veľmi silným, hrubým obvodom. Na umiestnenie k vnútri aj vonku.

Podľa laboratórnych testov dosahuje obsah THC až 25%

Genetika konopných semienek Liberty Haze feminized

G13 - je druhom indica konope. Bol vyšľachtený v 70-80 rokoch 20. storočia. Pôvodne to bol čisto indica druh, ale postupným šľachtením sa do genetiky premietla sativa zložka, preto sa teraz pre G13 bežne uvádza pomer 70 % indica, 30 % sativa.

Chem Dawg - Chemdawg patrí do skupiny hybridných druhov konope. Vznikol postupným krížením rôznych modelov av jeho genetickej línii sa vyskytujú napríklad druhy Nepalese či Thai.

Genotyp: Indica / Sativa 50/50%

Genetika: G13 X Chem Dawg 91

Výnos: Indoor. 650 gr/m2

Výška indoor: 90 - 100 cm

Doba kvetu indoor: 60 to 65 dnů

Sklizeň outdoor: koniec septembra až polovica októbra

THC: 25 %

CBD: 1.8 % 

Terpény konope obsiahnuté v Liberty Haze

karyofylenKaryofylén - Karyofylén nájdeme predovšetkým v bylinách, korení a zelenine. Má charakteristickú korenistú arómu s drevitými tónmi, zároveň je však veľmi svieža. Karyofylén má protizápalové účinky a je tak vhodným pomocníkom pri aromaterapiách. Tiež môže vďaka svojim vlastnostiam pomáhať pri liečbe bolesti rôzneho typu pôvodu.

limonenLimonén - Limonén je veľmi svieža aróma, vyskytuje sa v citrusových šupkách. Tieto citrusové plody sú predovšetkým pomaranče, citróny, grapefruity a mandarínky. Limonén je veľmi silným antioxidantom a je obľúbený v aromaterapii práve vďaka jeho sviežosti. V neposlednom rade má antivírusové účinky a predchádza negatívnym prejavom cukrovky.

terpinolenTerpinolén - Pre terpinolén je typická výrazná bylinná aróma, vyskytuje sa v šalvii a rozmaríne. Vďaka jeho príjemnej vôni sa využíva predovšetkým v kozmetickom priemysle a pridáva sa najčastejšie do mydiel, sprchových gélov alebo parfumov. Vzhľadom k jeho bylinno-citrusovej aróme účinne odpudzuje hmyz a je tak využívaný ako repelent. Terpinolén má ale aj ďalšie vlastnosti ako sú napríklad upokojujúce účinky, ktoré napomáhajú kvalite spánku a celkovej psychickej pohode.

nerolidolNerolidol - Nerolidol má sviežu kvetinovo-ovocnú arómu s tónmi drevín. Pri aromaterapii sa často využíva pre svoje antimikrobiálne a antioxidačné vlastnosti. Napomáha pri liečbe depresie, úzkosti, nadmerného stresu, bolesti, zápalu a žalúdočných vredov.

ukazatel thc

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Obsah CBD stredný (1-5%)
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie HTCC 1.Místo
Náročnosť střední náročnost
Terpény nerolidol
Genetika Chem Dawg