LSD AUTO - samonakvétací semienka 5 ks Barney's Farm

44 bodov do vernostného systému
Cena
44,30 €

Výrobca
Barney's Farm

Kód produktu
7884

Skladom
ks

Táto samonakvétacia feminizovaná odroda od Barney´s Farm vznikla skrížením genetík LSD a Super Magnum Auto. viac


Popis tovaru je prejatý od oficiálneho výrobcu danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely.
LSD AUTO od Barney's FarmFeminizovaná autoflowering odroda je kríženec genetik LSD a Super Magnum Auto. Genotyp tejto odrody je zo 70% indica .


Odroda je odolná proti plesniam, roztočom aj chladnému počasiu a ponúka vysoké výnosy.


Semená marihuany s autoflower genetikou sú vhodné pre vnútorné aj vonkajšie umiestnenie. Pri vnútornom pestovaní dosahujú výnosy 650 gr/m². Rastliny dorastajú do výšky 90 – 120 cm.


Doba kvetu je v rozmedzí 64-70 dní.Genotyp : 70% indica/ 30% sativa


Genetika : LSD x Super Magnum Auto


Výnos/indoor : 650 gr/m²


Výška rastlín : 90–120 cm


Doba kvetu : 64-70 dníTerpény obsiahnuté v LSD AUTOmyrcen Myrcen - Jeden z najbežnejších terpénov vyskytujúcich sa v konope. Má zemitú vôňu. Môžete v ňom cítiť aj korenistú arómu klinčekov. Tento terpén je koncentrovaný najmä v kvetoch rastliny.


limonén Limonen - Terpen má typickú sviežu citrusovú arómu. Používa sa ako podporná metóda liečby pri ťažkostiach s dýchaním. Má protizápalové účinky.


karyofylén Karyofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.


kamfen Kamfen - Vôňa tohto terpénu pripomína arómu ihličnanov. Kamfén má mimoriadne antioxidačné schopnosti. Je využívaný v medicíne aj dermatológii, kde sa používa ako topický prípravok pri liečbe kožných problémov (ekzémy, psoriáza).

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp indika
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Náročnosť malá
Terpény kamfen, karyofylen, limonen, myrcen
Genetika LSD, Super Magnum Auto