NYC Diesel - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

-17%
46 bodov do vernostného systému
Cena
46,80 €

Štandardná cena
56,60 €

Ušetríte
17% (9,80 €)

Výrobca
Sweet Seeds

Kód produktu
8316

Skladom
ks

Ice Cool je vylepšený hybrid kmeňa konope NYC Diesel s množstvom indických genetík. viac

NYC Diesel Sweet Seeds

Tento druh feminizovaných semienok marihuany sú xtrémne silné, tento vysoký výnos má super silnú a vzácnu exotickú arómu, ktorú tím Sweet Seeds veľmi oceňuje. Úžasná a nádherná rastlina so vzhľadom a rastom púčikov zo strany Indica as euforickým jasotom, ktorá umožňuje objaviť jej koktail satív prítomných v jej širokom genofonde.

Produkcia živice je bujná, takže porast NYC Diesel vyzerá ako nejaké zasnežené mrazivé hory počas obdobia kvetu.

Tento druh je možné pestovať vo vnútri aj vonku.

Výsledkom je veľmi príťažlivá rastlina s typickým vzhľadom Sativa - vysoká a majestátna rastlina dosahujúca výšku 2 metrov za jednu sezónu. Doba kvetu v priemere 10 týždňov.

Tato feminizovaná rastlina má úzke listy jasne zeleného tónu s kvetmi husto pokrytými kryštálmi. Tento odtieň je spôsobený menším množstvom chlorofylu a vyšším množstvom pomocných pigmentov, ktoré chránia rastlinu pred nadmerným slnečným žiarením. Úroda dáva v priemere 500 g na m2. Rastliny pestované v interiéri sú vhodné pre všetky spôsoby pestovania, ktoré vyžadujú iba základné poľnohospodárske zručnosti.

Genetika NYC Diesel

NYC Diesel x rozmanitosť indickej genetiky.

Detailné informácie o NYC Diesel

Genotyp: Indica 40% / Sativa 60%

Genetika: NYC Diesel

Výnos indoor : 400-500 g/m²

Výnos outdoor : 350-550 g/rastlina

Doba kvitnutia : 9 týždňov

THC : 20-22%

Terpény obsiahnuté v konope NYC Diesel

Limonén Limonén - Bohatý terpén s typickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa bežne nachádza, je silným antioxidantom s protizápalovými a protivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri sprievodnej liečbe ochorení dýchacích ciest.

Karyofilén Karyofylén - Pochádza zo sveta korenia, bylín a zeleniny. Charakterizuje korenistú arómu s drevitými tónmi. Popri protizápalových účinkoch typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti

Myrcen Myrcen - Patrí k najbežnejším terpénom vôbec. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho v citrónovej tráve, tymiáne alebo v bobkovom liste a chmeli. V konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa, indika
Obsah CBD nízky (do 1%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Ocenenie neznáme
Náročnosť malá náročnost
Terpény limonen