OG Kush Feminizované semená 10ks Silent Seeds

72 bodov do vernostného systému
Cena
72,70 €

Výrobca
Silent Seeds

Kód produktu
8604

ks

OG Kush je prémiové feminizované konopné semeno, prevažne Indica, ktoré je skutočnou kalifornskou legendou a ktorého skratka OG znamená "Ocean Grown". viac

Popis semien je prevzatý od oficiálneho výrobcu Silent Seeds. Podľa platných zákonov Českej republiky má tento tovar obmedzené použitie a je určený len na zberateľské účely

Feminizované semená konope OG Kush

Vysokokvalitný kmeň konope, ktorý krížením Lemon Thai/Pakistani a Chemdawg vytvára exotický hybrid ohromujúcich rozmerov. OG Kush je kmeň s dominanciou indiky, ktorý svojimi vlastnosťami prekonáva všetky ostatné kmene. Doba kvitnutia je približne 55 dní.

OG Kush je známy svojimi svetlozelenými listami, ktoré sa na svetle lesknú. Medzi týmito listami sú kompaktné živicové púčiky, ktoré vydávajú ostrú arómu. OG Kush má intenzívnu škálu autentických aróm a veľmi vysoký obsah THC (až 24 %). OG Kush má tóny nafty, bobuľovín a citrusov.

Podrobnosti o odrode konope OG Kush

Genetika: Lemon Thai X ChemDaw

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kvet: 8-9 týždňov

Úroda : október/november

Výška: 3 m

Obsah THC: 22-26 %

Obsah CBD: nízky

Vôňa: Sladké a ovocné

Konopné terpény v rastline OG Kush

Karyofylén - pochádza zo sveta korenín, bylín a zeleniny. Vyznačuje sa korenistou vôňou s drevitými tónmi. Okrem protizápalových účinkov typických pre ostatné terpény má aj analgetický účinok, takže je užitočný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri liečbe bolesti. Veľmi bežný terpén, ktorý sa nachádza v rastlinách marihuany.

Myrcen - najčastejšie sa vyskytujúci terpén v rastlinách. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s nádychom pižma. Nachádza sa najmä v citrónovej tráve, tymiáne alebo vavríne. Myrcen je koncentrovaný najmä v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové vlastnosti.

Limonén - Limonén je jedným z najbežnejších terpénov. Vďaka svojej citrusovej vôni a protizápalovým účinkom sa používa ako podporná liečba pri problémoch s dýchacími cestami. Je to veľmi silný antioxidant s antivírusovými účinkami a schopnosťou zmierniť náhle negatívne prejavy cukrovky.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Obsah THC THC extrémne nad 25%
Umiestnenie vo vnútri, venku
Genetika OG Kush