Skunk Kush 10 ks štandardizované feminizované semená Sensi Seeds

Akcia Rýchle kvitnutie
56 bodov do vernostného systému
Cena
56,40 € s DPH

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
6627

ks

Rastliny varianty Skunk Kush majú silné stonky a temne zelené sfarbenie listov po Afganice. Po Skunk n.1 zdedil vitalitu a veľkosť, vo fáze kvetu doraste až na 150% pôvodnej výšky. viac


Opis tovaru je prebratý od výrobca danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (viac)

Skunk Kush standard od Sensi Seeds

Ako naznačuje samotný názov, najnovší hybrid Sensi Seed je krížencom afghánskej gentiky Hindukush a obľúbené indicy Skunk n.1. Spája v sebe obrovský potenciál rastu a vysoký výnos.

Rastliny varianty Skunk Kush majú silné stonky a temne zelené sfarbenie listov po Afganice. Po Skunk n.1 zdedil vitalitu a veľkosť, vo fáze kvetu doraste až na 150% pôvodnej výšky.

Kvetenstvo sprevádza typické zemité a hašišové aróma. Silné a bohaté palice sú bežné u Afgani skunku normálne, ale s našou verziou semien, to pripomína kvetenstvo hrozna a je ešte markanejšie.

Vysoká výroba živice je samozrejmosťou. Ak kultivujete rastlinu v jej prirodzenom tvare alebo ak sa odstráni iba najnižšie podlažie, centrálny pól bude zaberať asi polovicu stonky a vďaka Sativa budú póly viac chlpaté.

Zemité aróma Skunku dopĺňa chuť živice a mäty citrusovými plodmi. Mátový odér čiastočne uvoľňuje pľúcne mechuriky a zvyšuje potešenie z fajčenia. Citrusové podtóny zostanú dlho na patre.

Očakajte silný fyzický stav, ktorý sa doplní o psychický zážitok ze Sativy. Nie je isté, či sa jednoducho budeš chichotat, jazdiť vo vlnách svojej fantázie alebo pokojne ztuhneš.

Skunk Kush je jedinečný a vždy úplne nečakaný!

Genetika: Indica / Sativa

Dĺžka kvitnutia: 50-60 dní / koniec októbra

Výťažok: viac ako 100 g / 500 g

Výška rastliny: 110 - 140 cm / 125 - 250 cm

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia regulárne
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Balenie 10 semien
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie HTCC 3.Místo, Highlife Cup 2.Místo
Náročnosť stredná
Terpény geraniol, ocimen
Genetika Early Pearl,Skunk,Northern Lights n. 5