Haze je kategória odrôd s dominanciou sativa, ktoré sú známe svojimi jasnými a stimulujúcimi účinkami. Odrody Haze majú tendenciu stimulovať myseľ a telo, čo môže viesť ku kreativite a aktivite. Často sú vyhľadávané na každodenné užívanie a pre ľudí, ktorí chcú zostať bdelí a aktívni. Odrody Haze majú často vysoký obsah THC a sú známe svojou komplexnou vôňou a chuťou.

Na druhej strane Kush je kategória odrôd s prevahou indiky, ktoré majú silné relaxačné a upokojujúce účinky. Tieto odrody sú vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú fyzické uvoľnenie a úľavu od bolesti. Sú obľúbené na večerné použitie a pre tých, ktorí chcú relaxovať. Odrody Kush sa môžu líšiť obsahom THC, ale často sú známe svojou sladkou a zemitou chuťou.

Rozdiel medzi Haze a Kush spočíva v účinkoch a preferenciách používateľov. Haze je vhodný pre tých, ktorí hľadajú povzbudenie a aktivitu, zatiaľ čo Kush je ideálny pre tých, ktorí hľadajú uvoľnenie a upokojenie. Výber medzi nimi závisí od toho, aký zážitok a účinky preferujete.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
The Doors 18ks regulérních semen Mr. NiceThe Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

The Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

Do 5 dní
80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri
Genetika: NL5Haze x Haze AC (25% Afghan, 75% Haze). Dĺžka kvetu: až 16 týždňov, urobte starostlivú selekciu rastlín. Outdoor pestovanie sa…
Rýchle info
Jack Herer - feminizované semienka 5 ks SeedsmanJack Herer - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Jack Herer - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Skladom
29,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp fifty-fifty
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Hybrid, ktorý kombinuje vlastnosti oboch genotypov – indika aj sativa. Feminizované semená marihuany seedbanky Seedsman sú výsledkom…