Odrody Kush sú zvyčajne indica alebo indica-dominantné a majú tendenciu ponúkať telesné účinky. Často sa spájajú s uvoľnením, pokojom a upokojujúcim účinkom. Často majú korenistú alebo zemitú chuť a vôňu. Odrody Kush sú známe svojou silnou a uvoľňujúcou povahou, vďaka čomu sú obľúbené u spotrebiteľov, ktorí hľadajú relaxáciu.

Odrody Haze sú často sativa alebo sativa s prevahou a majú tendenciu ponúkať euforické a energizujúce účinky. Sú známe pre svoje jasné duševné zážitky, kreativitu a povznesenie. Ich chuť a vôňa sú často ovocné alebo citrusové. Odrody haze sú vhodné pre tých, ktorí hľadajú povznášajúci a motivujúci zážitok.

Rozdiel medzi Kush a Haze spočíva v účinkoch, chuťovom profile a genetickom pôvode. Kush ponúka telesné účinky a korenistú alebo zemitú chuť, zatiaľ čo Haze má euforické účinky a ovocný alebo citrusový chuťový profil. Výber medzi nimi závisí od vašich preferencií účinkov a zážitku, ktorý hľadáte.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
The Doors 18ks regulérních semen Mr. NiceThe Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

The Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

Do 5 dní
80,10 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri
Genetika: NL5Haze x Haze AC (25% Afghan, 75% Haze). Dĺžka kvetu: až 16 týždňov, urobte starostlivú selekciu rastlín. Outdoor pestovanie sa…