Amnesia Haze Automatic - samokvitnúce semienka 10ks Royal Queen Seeds

67 bodov do vernostného systému
Cena
67,50 €

Výrobca
Royal Queen seeds

Kód produktu
6459

Skladom
ks

Pôvodný Amnesia alias Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb, Ultra Haze s radom ďalších mien predstavuje klasický strain Sativa, ktorý si získal obľubu snáď všade. viac


Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)Amnesia Haze Automatic od RQS


Amnesia Haze Automatic je výsledkom mnohoročného šľachtenia. Ide o kríženca pôvodných strain Amnesia Haze, ktoré v 90. rokoch v Holandsku vypestovali u Hy-Pro Seeds. Pôvodný Amnesia alias Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb, Ultra Haze s radom ďalších mien predstavuje klasický strain Sativa, ktorý si získal obľubu snáď všade.


Indoor vyrastie zo semienka do štádia šúľkov zhruba za 80 dní. Počas tejto doby dokáže dosiahnuť pomerne veľké veľkosti, najmä v porovnaní s ostatnými samonakvétacími Strain. To je zreteľná známka prevažujúci genetiky Sativa - vysoké rastliny, veľké a tenké listy a vyťahujúci sa šúľky.


Strain Original Amnesia Autoflowering je robustná rastlina, ktorá je schopná dorastať do výšky zhruba 80-150 cm.


Tento veľký samonakvétací strain s prevažujúcim zastúpením Sativa dáva podobne ako pôvodná Amnesia veľkorysé výnosy vysoko kvalitných šúľkov typu Haze.


Dokáže oceniť dobrý prísun živín, nie je ale dobré ho přehnojovat, pretože podobne ako iné variety Haze môže byť na prebytok živín citlivý.


Po 80 dňoch rastu a kvetu získate slušný výnos, zhruba 40 gramov v priemere a až 150 gramov v ideálnych podmienkach. Palice sú dlhé, ich tvar pripomína líščí chvost a majú sladké, korenené, pižmové aróma.


Celkovo má tento strain arómu, príchuť aj účinok klasického Strain Amnesia. Pre milovníkov Haze je Amnesia Haze Automatic dokonalú samonakvétací varietou.

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Balenie 3 semená
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC stredny (10-15%)
Výnos stredny
Umiestnenie venku
Výška malá (do 1 m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť malá
Terpény humulen, karyofylen